PARTNER PORTALU

Allcon finalizuje sprzedaż pierwszego etapu Osiedla Gdyńskiego

W pierwszym etapie Osiedla Gdyńskiego zakończono już prace na poziomie dachu i rozpoczęto montaż stolarki okiennej. Na zaawansowanym etapie jest również sprzedaż mieszkań. W ofercie zostało zaledwie osiem lokali.

Autor: HouseMarket.pl 26 czerwca 2015 14:38

Docelowo deweloper, firma Allcon, planuje budowę ośmiu budynków wielorodzinnych usytuowanych na najwyższym, morenowym wzniesieniu Kępy Oksywskiej. Projekt Osiedla Gdyńskiego wyróżnia się spójną, stylizowaną na kurort dwupiętrową zabudową, w której zastosowano formy proste i geometryczne. Mieszkania ze szklanymi balustradami balkonów mają powierzchnię od 48 do 117 mkw. Cena 2-,3-, 4- i 5-pokojowych mieszkań waha się od 252 tys. zł do blisko 610 tys. zł. 

Budynki zostały wyposażone w podziemne hale garażowe, w każdym budynku, w wytypowanych sekcjach mieszkaniowych zwiększyliśmy komfort poprzez zastosowanie wind osobowych, które będą obsługiwały poziom hal garażowych z częścią mieszkaniową. W eleganckich wnętrzach budynków znajdują się także gustownie dobrane dekoracje w stylu marynistycznym.

Zakończenie realizacji zaplanowano na pierwszy kwartał 2016 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych