PARTNER PORTALU

Allcon zaprasza na dzień otwarty Osiedla Gdyńskiego

Podczas dnia otwartego 13 lutego odbędzie się prezentacja mieszkań w budynku nr 1 oraz premiera oferty w budynku nr 2. Tymczasem deweloper zaprasza do obejrzenia styczniowego fotoreportażu z terenu osiedla.

Autor: HouseMarket.pl 09 lutego 2016 10:57

Osiedle Gdyńskie jest usytuowane na najwyższym, morenowym wzniesieniu Kępy Oksywskiej. Mieszkania liczą od 35 mkw. do 78 mkw. w układach od dwupokojowych do czteropokojowych.

Osiedle wyróżnia się spójną, stylizowaną na kurort zabudową. Zastosowano formy proste i geometryczne, których monotonię przełamują cofnięte kondygnacje budynków. Dyskretna elegancja kameralnych, dwupiętrowych zabudowań stanowi wzorowe połączenie nowoczesnej bryły z charakterystyczną dla architektury kurortów białą kolorystyką elewacji.

Balkony ozdobiono szklanymi balustradami, a we wnętrzach zastosowano marynistyczne rozwiązania aranżacyjne. Klasyczne, żeglarskie motywy czerpane z pokładów jachtów odzwierciedlają marynarską tradycję Gdyni. Budynki wyposażono w podziemne hale garażowe. W wytypowanych sekcjach mieszkaniowych deweloper zwiększył komfort poprzez zastosowanie wind osobowych, które będą łączyły poziom hal garażowych z częścią mieszkaniową.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych