PARTNER PORTALU

Alnus Development inwestuje na Mokotowie

Na Dolnym Mokotowie, przy ul. Bobrowieckiej, Alnus Development planuje budowę nowego kompleksu apartamentowego na 123 mieszkania.

Autor: housemarket.pl 30 kwietnia 2015 13:38

Apartamentowiec Bobrowiecka 10 będzie miał zróżnicowaną wysokość, od 1 do 5 pięter. Łącznie znajdą się w nim 123 przestronne i funkcjonalne apartamenty oraz osiem lokali usługowych na parterze. W kondygnacji podziemnej przewidziano 154 miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Autorem projektu jest pracownia JEMS Architekci.

Cechą charakterystyczną planowanej inwestycji będą dwa wewnętrzne, zielone dziedzińce.  Jeden z nich  będzie miał formę placu z elementami małej architektury, chodnikami i niebanalną zielenią. Centralnym elementem drugiego placu będzie piękne drzewo - pomnik przyrody „Czarna Olsza”. Apartamenty będą gotowe do zamieszkania już pod koniec 2016 roku.

Alnus Development należy do grupy spółek, w których inwestorem strategicznym jest Jerzy Starak. Sztandarową inwestycją nieruchomościową jest budynek biurowy przy ul. Bobrowieckiej 6, czy apartamentowiec przy ul. Rydygiera w Warszawie. Firma odpowiada również za odrestaurowanie zabytkowej willi Witkiewiczówka w Zakopanem, rewitalizację restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich w Warszawie oraz prowadzoną rewitalizację willi Odpoczynek w Konstancinie.

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych