PARTNER PORTALU

Alpha Park inwestuje w proekologiczne technologie

Na osiedlu Alpha Park deweloper postawił na panele słoneczne i wykorzystanie wody deszczowej do nawadniania terenów zielonych.

Autor: HouseMarket.pl 31 sierpnia 2015 14:27

Ekologiczne rozwiązania nie zawsze muszą wiązać się z większymi kosztami. Widać na przykładzie niektórych deweloperów, którzy inwestują w technologie chroniące środowisko, nie zawyżając kosztów nieruchomości.

Powstające osiedle Alpha Park w warszawskim Ursusie deweloper nazywa zieloną enklawą w mieście. To kompleksowe osiedle, które ma spełnić wszystkie potrzeby mieszkańców:
– Za sprawą nowoczesnych i ekologicznych technologii chcemy pokazać dobry przykład. Mamy nadzieję, że firmy dostrzegą, że ekologia pociąga za sobą wiele korzyści, w tym chociażby ekonomiczne – mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży i marketingu osiedla Alpha Park.

Teresa Witkowska uważa, że dzisiejszy klient patrzy w przyszłość, chce zadbać nie tylko o siebie, ale również o otoczenie. - Dlatego na osiedlu Alpha Park stawiamy na nowoczesne i ekologiczne technologie, które ułatwią życie i zmniejszą rachunki. Postawiliśmy na panele słoneczne i wykorzystanie wody deszczowej do nawadniania terenów zielonych. Klienci bardzo pozytywnie reagują na takie udogodnienia. To dla nich bardzo interesujący dodatek, który przekonuje ich do inwestycji - dodaje.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych