PARTNER PORTALU

Alpha Park. Mieszkańcy odbierają klucze

W związku z finalizacją budowy osiedla Alpha Park na warszawskim Ursusie oraz uzyskaniem pozwolenia na jego użytkowanie, deweloper RED Development już od połowy stycznia br. rozpocznie przekazywanie kluczy przyszłym mieszkańcom budynków B i C. Inwestycja została ukończona przed czasem.

Autor: housemarket.pl 09 stycznia 2018 12:54

Odbiór mieszkania od dewelopera to jedna z ostatnich czynności, która dzieli mieszkańców od otrzymania kluczy do nowego mieszkania. Przyszli lokatorzy osiedla Alpha Park, zlokalizowanego przy ul. Starodęby będą mogli cieszyć się tym już od połowy stycznia 2018 r. RED Development uzyskał pozwolenie na użytkowanie ostatniego etapu osiedla - budynków B i C.

- Pozwolenie, które uzyskaliśmy, daje nam możliwość przekazania lokali klientom. Inwestycja została ukończona przed czasem, dlatego przyszli mieszkańcy będą mogli otrzymać klucze o 4 miesiące wcześniej w przypadku budynku B i aż o 6 miesięcy w budynku C. Niezwykle cieszy nas więc, że możemy podarować naszym Klientom taki noworoczny prezent - mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży RED Development. - Wykończone budynki idealnie wpisują się w stylistykę całego osiedla. To, co na pewno je wyróżnia to kameralny charakter i wysoki standard wykończenia części wspólnych - dodaje. 

Osiedle Alpha Park to przyjazne, bezpieczne miejsce na warszawskim Ursusie - osiedle jest zamknięte, monitorowane i chronione, co czyni je idealnym dla młodych małżeństw oraz rodzin z dziećmi. Świetna lokalizacja osiedla zapewnia jego mieszkańcom szybki i łatwy dostęp do wielu punktów handlowych, usługowych oraz instytucji publicznych, a także ośrodków sportu i rekreacji. Do każdego mieszkania przynależą przestronne balkony, tarasy, loggie lub ogródki. Dodatkowo, lokatorzy mają możliwość wykupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym. Co ważne, grunt na którym znajduje się budynek, jest własnością dewelopera.

W 2 nowych budynkach osiedla zaprojektowane zostały w sumie 182 mieszkania o metrażu od 31 do 81 mkw. Aktualnie w ofercie dewelopera dostępne są jeszcze ostatnie mieszkania 1-3-pokojowe o powierzchni od 31,15 do 62,5 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych