PARTNER PORTALU

Alpha Park się rozrasta

Mieszkanie dla Młodych, wysoki standard, atrakcyjne metraże. RED Real Estate Development rozpoczął budowę kolejnych budynków inwestycji Alpha Park w warszawskim Ursusie. Teraz rusza z przedsprzedażą 95 mieszkań trzeciego etapu.

Autor: HouseMarket.pl 29 czerwca 2016 16:12

Alpha Park to kompleksowe osiedle w warszawskim Ursusie. Inwestycję prowadzi firma RED Real Estate Development. Do tej pory deweloper oddał do użytku osiem budynków, w których znajduje się 539 mieszkań.

W ostatnim czasie ruszył z budową drugiego i trzeciego etapu osiedla Alpha Park. 87 mieszkań z budynku B jest już w sprzedaży od kilku miesięcy. Cieszą się dużą popularnością, dlatego deweloper rozpoczął przedsprzedaż 95 mieszkań z budynku C. Klienci mogą wybierać w różnorodnych metrażach – od 31 do 65 mkw.

- Ruszamy z przedsprzedażą kolejnego etapu popularnego wśród ludzi młodych i rodzin z dziećmi osiedla Alpha Park. Przez osiem lat naszej obecności w Ursusie wyznaczyliśmy trendy dbałości o przyszłych mieszkańców i środowisko, tworząc między innymi atrakcyjne powierzchnie wspólne oraz wykorzystując nowoczesne rozwiązania. Teraz będziemy to kontynuować – mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży osiedla Alpha Park w Warszawie.

Klienci mogą wybierać w lokalach od jednopokojowych do trzypokojowych. Do każdego lokalu przynależy przestronny balkon, taras, loggie lub ogródek. Tylko teraz umowa rezerwacyjna z wpłatą wstępną wynosi jedynie 1000 zł.

Klienci mogą skorzystać z wygodnego systemu płatności 10/90 – 10 proc. wartości nieruchomości wpłacają po podpisaniu umowy deweloperskiej, a pozostałą część przy odbiorze kluczy. Mieszkańcy mogą wybrać mieszkanie w standardzie deweloperskim lub w opcji z wykończeniem. Oba łączy wysokiej jakości Standard RED Plus.

Budowa trzeciego etapu osiedla Alpha Park rozpocznie się jesienią 2016 roku. Mieszkańcy wprowadzą się tutaj w drugiej połowie 2018 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych