PARTNER PORTALU

Amelia w Kaliszu – nowa inwestycja na mapie miasta

Spółka S&O Developer planuje rozpocząć wczesną wiosną prace przygotowawcze do realizacji Osiedla Amelia w Kaliszu. Przewidywany termin realizacji i oddania pierwszych mieszkań to czwarty kwartał 2016 roku.

Autor: HouseMarket.pl 15 marca 2016 16:07

Osiedle powstanie na obrzeżach śródmieścia, w spokojnej okolicy otoczonej terenami zielonymi i rekreacyjnymi. Zabudowa położona będzie blisko jednej z głównych ulic Kalisza, co zapewni dogodne połączenie komunikacyjne z ważnymi punktami w mieście.

Inwestycję zaplanowano jako zespół niskich budynków w zabudowie szeregowej. Na terenie osiedla przewidziano zaplecze parkingowe, tereny zielone i rekreacyjne z placem zabaw oraz wielofunkcyjnym boiskiem do gry w piłkę nożną i koszykówkę. W ofercie dostępne będą mieszkania o powierzchni użytkowej od 50 mkw. do 75 mkw., które zaprojektowano jako dwupokojowe i trzypokojowe z przydomowymi ogrodzonymi ogródkami lub balkonami.

Układ lokali pozwala na ich łączenie w zestawy czteropokojowe lub pięciopokojowe o powierzchni nawet do około 100 mkw. z ogródkiem przydomowym i balkonem. Mieszkania będą oddawane w stanie deweloperskim. Każde posiadać będzie niezależne bezpośrednie wejście z zewnątrz.

Lokale są dostępne również w programie Mieszkanie dla Młodych. Cena za metr kwadratowy mieszkania z ogródkiem zaczyna się od 3150 zł brutto, z dużym balkonem na piętrze - od 3000 zł brutto. Za dopłatą istnieje możliwość montażu wkładu kominowego do kominka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych