PARTNER PORTALU

Antracita: Luksusowa oaza apartamentów w Krakowie

Luksusowe apartamenty w Krakowie położone są przy Błoniach w dzielnicy Zwierzyniec, która jest w tym momencie bardziej atrakcyjna i modna niż pobliska Wola Justowska.

Autor: HouseMarket.pl 01 lipca 2016 10:38

W każdym z budynków Antracita jest zaledwie po trzy, cztery apartamenty o powierzchniach od 91 mkw. do 133 mkw. z okazałymi balkonami i tarasami dostępnymi bezpośrednio z każdego pokoju. Jest to cechą szczególną wszystkich apartamentów, gdzie powiązanie wnętrza z architekturą i zielenią w formie otwarć widokowych jest standardem.

Cenione biuro projektowe

Za projekt odpowiada cenione biuro K. Ingarden, J. Ewý – Architekci, natomiast za realizację - krakowski deweloper Proxima Service.

Klimatyzacja, drzwi otwierane przy użyciu karty magnetycznej, wideodomofon - to standard w tej inwestycji. Każdy apartament jest wyposażony w instalacje teletechniczne obsługiwane zdalnie. Za ich pośrednictwem można regulować nie tylko podstawowe parametry odpowiedzialne za komfort cieplny, ale również obsługiwać system alarmowy lub w przypadku pozostawienia włączonego żelazka sięgnąć po swój telefon komórkowy i po prostu je wyłączyć.

Są to w efekcie oszczędne, ekologiczne i elitarne rozwiązania, dające poczucie bezpieczeństwa, komfortu wspólnie definiując na nowo rozumienie wysokiego standardu życia, a nawet luksusu. Gwarantują one najwyższy poziom satysfakcji i pozwalają określić apartamenty Antracita mianem ekskluzywnych.

Apartamentowiec harmonijnie wtapia się w otoczenie, zapewnia przestronne, jasne, otwarte przestrzenie zgodne z aktualnymi trendami w projektowaniu wnętrz.

W kondygnacji parterowej znajdują się lokale usługowe, natomiast pod dwoma budynkami zlokalizowany jest przestronny garaż podziemny z możliwością posiadania dwóch miejsc postojowych obok siebie lub w systemie parklift.

Pełne przeszklenia od podłogi po sufit

Apartamentowiec z zewnątrz charakteryzuje wyczucie proporcji, dbałość o detal i jakość wyselekcjonowanych materiałów. Zbiór ten otwierają nowoczesne elewacyjne płyty fibro-betonowe w połączeniu z unikatową konstrukcją pod pnącza, które w niedalekiej przyszłości zapewnią jeszcze więcej harmonii i intymności.

Pełne przeszklenia od podłogi po sufit posiadające podwyższone parametry termiczne i akustyczne oraz użycie filtra przeciwsłonecznego maksymalizuje ilość wpadającego światła do wnętrza minimalizując nagrzewanie się wnętrza. Ponadto subtelnie oddzielają wnętrze apartamentu od zewnątrz.

Projekt klatki schodowej, łączy w sobie beton architektoniczny o strukturze wykonywanej na specjalne zamówienie tylko i wyłącznie dedykowanej dla tej inwestycji ze szlifowaną hartowaną ścianą szklaną oddzielającą bieg schodów od korytarza. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców deweloper oddaje cichobieżne windy obsługujące komunikację pionową od parkingu podziemnego do najwyższego piętra.

Inwestycja posiada pozwolenie na użytkowanie. Ceny zaczynają się od 10.100 zł za metr kwadratowy.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych