PARTNER PORTALU

Apartamentowa przystań luksusu nad jeziorem

Alejki spacerowe wzdłuż brzegu jeziora, pobliski port, szpalery jachtów i żaglówek za oknem – na takie atrakcje można liczyć nie tylko podczas wakacji. Mieszkania nad jeziorem cieszą się powodzeniem przez cały rok.

Autor: HouseMarket.pl 05 maja 2016 08:55

Klientom, który kupują mieszkania o wysokim standardzie zależy nie tylko na luksusowym wyposażeniu. Coraz częściej ważna jest wyjątkowa lokalizacja. Dlatego m.in. deweloperzy budują w pobliżu jezior i kuszą nimi przyszłych mieszkańców.

Apartamenty w pobliżu jeziora Trzesiecko

Apartamenty nad Jeziorem mieszczą się w kameralnym budynku o charakterystycznej dla Szczecinka architekturze z nowoczesnymi elementami. Jest ich zaledwie 15. Deweloper – Urbaniak Inwestycje właśnie uruchomił ich sprzedaż. W kwietniu tego roku na budowie zawisła wiecha.

Przeszklenia okien, parking podziemny z przejściem do budynku, duże tarasy oraz lokalizacja ok. 250 m od jeziora Trzesiecko – to największe atuty inwestycji. Teren osiedla wraz z placem zabaw oraz halą garażową zostanie ogrodzony.

Zdalnie sterowana brama umożliwi wygodny wjazd na teren nieruchomości. W budynku zainstalowana zostanie winda elektryczna, która pozwoli na komfortowe poruszanie się pomiędzy kondygnacjami.

Apartamenty usytuowane są w sąsiedztwie bogato zagospodarowanego nabrzeża jeziora Trzesiecko. Alejki spacerowe wzdłuż brzegu jeziora, port, kawiarnie a także najdłuższy w europie wyciąg nart wodnych, stanowią doskonałą propozycję na ciekawy wypoczynek.

 Z widokiem na morze żagli jeziora Niegocin

W otoczeniu jeziora Niegocin, tuż obok Ekomariny i portu Rutkowski Development buduje luksusowy apartamentowiec. Komfort przyszłym mieszkańcom zapewni bliskość centrum miasta, a prestiż – widok z okna na morze białych żagli na jeziorze.

Pięciopiętrowa Marina House pomieści 64 apartamenty od 36 do 96 mkw. Są to przestrzenie idealne zarówno dla singli, par i rodzin. Deweloper zadbał o przestrzeń do rozwoju biznesu, projektując cztery przestronne lokale użytkowe na parterze budynku.

Mieszkania mogą służyć do życia codziennego, ale również jako apartamenty wakacyjne. Zwłaszcza, że lotnisko dla samolotów turystycznych położone jest sześć kilometrów od Giżycka. To dobra informacja dla tych, którzy chcą odwiedzać swój mazurski apartament nie tracąc czasu na dojazdy.

 Widok z balkonów na jezioro Karczemne

Kamieniczki nad Jeziorem – inwestycja Margo Deweloper w Kartuzach jest już ukończona. Do kupienia zostało ostatnie wolne mieszkanie. Atutem lokalizacji mieszkań, apartamentów i lokali usługowych są m.in. wzgórza z leżącymi w ich rynnach jeziorami: Klasztornym, Karczemnym, Cichym i Mielonko. Kamieniczki usytuowane są pomiędzy ulicą Jeziorną, a brzegiem jeziora Karczemnego.

Bryła budynku składa się z czterech segmentów. Każdy ma dwie kondygnacje mieszkalne i jedną mieszkalno-usługową. Linie zabudowy są w odległości czterech metrów od ulicy Jeziornej oraz pięć metrów od brzegu jeziora.

Zaproponowana forma pozwoliła uzyskać prześwity w pierzei ulicy i zapewnić widok na jezioro dla osób poruszających się ulicą Jeziorną. Wysokość budynku nie przekracza 10 m i składa się z garażu podziemnego, parteru, pierwszego piętra oraz poddasza użytkowego.

W Kamieniczkach na Jeziorem znajduje się łącznie 25 mieszkań. Przeważają układy dwupokojowe. W hali garażowej przewidziano 33 miejsca postojowe, w tym dwa dla osób niepełnosprawnych.

Na atrakcyjność lokali wpływa widok z balkonów na taflę jeziora Karczemnego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych