PARTNER PORTALU

Apartamentowa wieża w Bydgoszczy na starcie. Oto River Tower

W ciągu kilku dni rozpocznie się budowa najwyższego budynku w Bydgoszczy - tak KWK Construction zapowiada start najnowszego projektu River Tower.

Autor: HouseMarket.pl 24 czerwca 2016 11:38

River Tower powstaje przy ul. Toruńskiej. Inwestycja składać się będzie z dwóch wież, mierzyć 65 metrów, liczyć 20 kondygnacji. W wysokościowcu ze szkła, stali i betonu znajdzie się 128 mieszkań o powierzchniach od 40 do 69 mkw.

Na czterech najwyższych kondygnacjach znajdą się luksusowe dwupoziomowe apartamenty z antresolami od 92 do 122 mkw. Dla klientów szukających większych powierzchni deweloper przygotował lokale o powierzchni ok. 206 mkw.

River Tower - nie tylko mieszkania i apartamenty

Oprócz mieszkań wybudowana zostanie przystań i część restauracyjna na parterze budynku, kondygnacje 1, 2 i 3 przeznaczone są na parking ( w sumie 73 miejsca postojowe w budynku oraz 38 miejsc zewnętrznych), kolejne kondygnacje to mieszkania wraz z piwnicami, na 7. kondygnacji została zaprojektowana siłownia wraz z salą zabaw dla dzieci. Restauracja składać się będzie z trzech sal rozdzielonych ruchomymi ściankami.

Siłownia z lustrem weneckim

Planowana jest część przeznaczona wyłącznie dla mieszkańców, w której z łatwością zorganizuje się bankiet, imieniny czy spotkanie biznesowe oraz część komercyjna, gdzie na kolację będą mogli przyjść np. bydgoszczanie spacerujący wieczorem bulwarami nad Brdą. Z kolei siłownia połączona będzie z salą zabaw dla najmłodszych. Część, w której będą ćwiczyć rodzice, od przestrzeni dla dzieci, dzielić będzie lustro weneckie. W ten sposób podczas treningu będą mogli wciąż mieć na oku swoje pociechy.

River Tower naszpikowany elektroniką

W budynku zostaną wprowadzone elektroniczne zabezpieczenia. Zamiast portiera będą przygotowane specjalne karty, bez których nie uda się przemieszczać po korytarzach. Elektronika ma pomóc nie tylko w zapewnieniu wygody, ale również bezpieczeństwa mieszkańcom River Tower. W mieszkaniach zainstalowane zostaną systemy automatyki domowej, które pozwolą zdalnie obsługiwać światło czy wyłączanie gniazdek. Każdy z mieszkańców będzie mógł indywidualnie rozbudować system inteligentnego domu czy instalacji klimatyzacji.

Obok nowinek technicznych, kolejnym walorem inwestycji będzie jakość wykończenia. Stawiamy na wysoki standard wykończenia części wspólnych – w budynkach znajdą się m.in. wykładziny w korytarzach, obrazy na ścianach, wygodne kanapy w holu. Same lokale mieszkalne będzie można kupić w czterech stopniach realizacji. Ten najwyższy będzie oznaczał już kompleksowo urządzone mieszkanie, od wejścia gotowe do zamieszkania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych