PARTNER PORTALU

Apartamentowce Baltica-Heaven rosną w Rogowie

W Rogowie powstaje ekskluzywne osiedle apartamentowców i domów jednorodzinnych Baltica-Heaven.

Autor: HouseMarket.pl 17 czerwca 2016 09:14

Baltica-Heaven zlokalizowana jest Rogowie, w woj. zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim, w gminie Trzebiatów. Na inwestycję składa się kameralne osiedle bloków mieszkalnych oraz domów jednorodzinnych.

Projekt obejmuje 17 całorocznych budynków mieszkalnych rozplanowanych na obszarze ponad 1,6 ha. Inwestycja będzie realizowana w trzech etapach. Pierwszy etap już zrealizowano, w budowie jest kolejny - koncentrujący się na budowie domów.

Inwestorem przedsięwzięcia jest CMT Development.

Apartamenty nad morzem

Baltica-Heaven oferuje lokale wypoczynkowe w stanie deweloperskim o zróżnicowanym metrażu i układzie, w apartamentowcu lub kameralnych domkach typu bliźniak.

W budynku apartamentowym wszystkie lokale mają tarasy i duże przeszklenia. Lokale na parterze oferują dostęp do dużych ogródków. Na drugim piętrze jest kilka lokali dwupoziomowych z wyjściem z poziomu antresoli na duże tarasy na dachu.

Budynek apartamentowy wyposażono w windę oraz wspólną kotłownię. Zaprojektowano tu niewielką część gastronomiczną oraz rekreacyjną. W apartamentowcu znajdzie się też miejsce na strefę relaksu: salkę fitness i saunę parową oraz niewielką gastronomię, która otwierając się na basen zewnętrzny z brodzikami stworzy wymarzone miejsce do relaksu na wygodnym, zacienionym siedzisku, z chłodnym napojem czy pyszną przekąską w ręku. Dodatkową atrakcją będzie szum kaskady spływającej do basenu z niewielkiego budynku przewidzianego do jego obsługi.

Z 47 apartamentów zespołu wypoczynkowego zostało w sprzedaży 19.

Domy Baltica-Heaven nie tylko na wakacje

Domki to dwupiętrowe budynki w postaci lekko przesuniętych względem siebie bliźniaczych połówek. W każdym domku znajdują się cztery niezależne lokale, które można łączyć w pionie zyskując w ten sposób połówkę bliźniaka.

Lokale na parterze mają dostęp do przyległych ogródków a lokale na piętrze są dwupoziomowe z dwoma tarasami w osi północ-południe na drugim piętrze.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych