PARTNER PORTALU

Apartamentowiec ECO-Classic na ostatniej prostej

Kameralny apartamentowiec z 11 mieszkaniami ECO-Classic czeka na pozwolenie na użytkowanie. Obecnie w budynku trwają prace instalacyjno-wykończeniowe.

Autor: HouseMarket.pl 31 sierpnia 2015 11:25

Budynek znajduje się na terenie powstającego przy ul. Obrzeżnej osiedla Hubertus. Uzyskanie pozwolenia na jego użytkowanie planowane jest w końcu 2015 r.

- Tak kameralny budynek jak nasz to wyjątkowa okazja dla wymagających klientów,  którzy w tej części Warszawy szukają dobrej architektury i wysokiej jakości wykonania – mówi Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych w ECO-Classic i wylicza jego cechy.-  Nowoczesny, willowy, z przestronnymi mieszkaniami i możliwością zlecenia concierge codziennej dostawy porannych zakupów prosto pod drzwi, na zamkniętym osiedlu, z dużym wspólnym terenem zielonym. Idealne rozwiązanie dla osób, które jednocześnie chcą, korzystając z wszystkich wygód życia w mieście- w tym nie tracenia czasu na stanie w korkach - cieszyć się spokojem zielonego otoczenia i wygody własnego domu.

W budynku znajduje się 11 przestronnych, głównie 100-metrowych apartamentów. Apartamenty znajdujące się na parterze mają 70-metrowe ogródki. Wszystkie lokale mają balkony lub tarasy. Ceny mkw. wynoszą od 7,8 tys. zł do 9350 zł.

Duże, drewniane okna typu porte fenetre zapewniają mieszkaniom korzystną ekspozycję, a  blisko 3-metrowa wysokość wnętrz podkreśla jakość projektu architektonicznego.

Wygodna winda i brak barier architektonicznych, tak w samym budynku, jak i w obrębie osiedla pozwalają na bezpieczne i komfortowe poruszanie się po nim osobom niepełnosprawnym i rodzicom z małymi dziećmi.

Jasne elewacje dobrze korespondują z dojrzałą zielenią roślinności oraz płynnie przechodzą w eleganckie wnętrze wejściowego hallu. Przy budynku powstanie około 700-metrowy osiedlowy park z altankami oraz siedziskami.

Budynek znajduje się w północnej części osiedla. Dojazd do niego możliwy będzie międzyosiedlową wewnętrzną drogą, biegnącą wzdłuż ostatniego budynku inwestycji. Do mieszkań przygotowane zostaną 32 miejsca postojowe na podziemnym parkingu.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych