PARTNER PORTALU

Apartamenty Amarelo ozdobią wrocławskie Krzyki

Projekt Amarelo obejmuje 87 mieszkań o metrażach od 35 do 80 mkw. Trzy budynki o trzech kondygnacjach mieszkalnych otaczają wewnętrzny dziedziniec ze starannie zaaranżowaną zielenią oraz placem zabaw dla dzieci.

Autor: HouseMarket.pl 23 lutego 2016 09:16

Apartamenty zaprojektowano z możliwością wydzielenia kuchni. Wszystkie kondygnacje budynków są obsługiwane przez przestronne windy. Ogólnodostępny wewnętrzny dziedziniec stanie się zacisznym i pełnym zieleni miejscem wypoczynku. Jego część będzie zajmował plac zabaw dla dzieci. Mieszkania na parterze zostały wyposażone w tarasy oraz ogródki.

Szpalery drzew od strony lokalnej drogi i żywopłoty w pobliżu okien mieszkań na parterze to tylko niektóre ze starannie przemyślanych rozwiązań architektury krajobrazu projektu Amarelo.

W inwestycji Mota-Engil Real Estate Management przewidziano podziemny garaż, komórki lokatorskie oraz pomieszczenie do przechowywania rowerów i wózków. Termin realizacji inwestycji to pierwszy kwartał 2017 r.

Projekt Amarelo powstaje w południowej części dzielnicy Krzyki, na osiedlu Wojszyce we Wrocławiu. Zaciszną atmosferę tego miejsca tworzy zabudowa jednorodzinna oraz otoczenie terenów zielonych. Bliskie sąsiedztwo zabytkowego osiedla Ołtaszyn jest niewątpliwym atutem lokalizacji inwestycji. Położenie w pasie ulic Grota-Roweckiego i Buforowej zapewnia wygodny dojazd do centrum i autostrady A4. Komunikacja miejska sprawnie łączy południową część osiedla z węzłem Dworzec Główny.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych