PARTNER PORTALU

Apartamenty Arkada jeszcze w stanie surowym

Trwa montaż instalacji elektrycznej i sanitarnej w apartamentowcu realizowanym przez Ger-Pol. Budowa kompleksu w Sosnowcu ma się zakończyć w czerwcu br.

Autor: HouseMarket.pl 07 marca 2016 16:25

Apartamenty Arkada, zlokalizowane w Sosnowcu przy ul. Towarowej, to nowoczesne budynki mieszkań wielorodzinnych wraz z garażami podziemnymi. 

Apartamenty mają formę dwóch prostopadłościanów połączonych przewiązką nad ul. Towarową, która umożliwia przejazd i przejście tą ulicą. Wysokość budynku to ok. 16 m, przykryty dachem płaskim. Taras mieszkań znajduje się głównie na elewacji południowo-zachodniej. Na ostatniej kondygnacji i przykryte są ażurowym zadaszeniem. Na elewacjach bocznych umieszczono balkony. Przeszklenia znajdują się głównie po stronie południowo-zachodniej oraz w mniejszym stopniu na pozostałych elewacjach, dominuje układ okien o artykulacji wertykalnej z oknami typu francuskiego, zabezpieczone są one z zewnątrz barierkami szklanymi. Dodatkowo barierki zewnętrzne wykonano ze stali nierdzewnej. Apartamenty są w kolorystyce białej z elementami szarości oraz dodatkiem elementów drewnianych.

W budynku zaprojektowano 40 mieszkań o szerokiej gamie metraży od 31 do 117 mkw. Na życzenie klienta, lokale mogą zostać także wykończone według indywidualnej aranżacji wnętrz i wyceny. Mieszkania są 1,2,3,4- pokojowe mają funkcjonalny układ pomieszczeń (kuchnia otwarta na pokój dzienny). Apartamenty posiadają podziemną halę garażową, z której na wyższe piętra można dostać się windą.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych