PARTNER PORTALU

Apartamenty, biura i handel w Browarze Gdańskim

Browar Gdański łączy w sobie funkcje mieszkalne, biurowe, handlowe i usługowe. Dla klientów zainteresowanych kupnem lokum w rewitalizowanych obiektach znalazły się mieszkania, apartamenty i lofty.

Autor: HouseMarket.pl 10 lipca 2015 12:02

Browar Gdański to inwestycja położona w samym centrum Gdańska Wrzeszcza, w sąsiedztwie modernizowanych ulic Kilińskiego, Grażyny i Wajdeloty. Powstające osiedle tworzy nową tkankę miasta otoczoną zielenią Parku Kuźniczki, nowego odkrytego fragmentu Potoku Strzyża i z bezpośrednim sąsiedztwem Placu Wybickiego. Za realizację inwestycji odpowiada Przedsiębiorstwo Budowlane Górski.

Część mieszkalna łącznie obejmie 740 apartamentów, w etapie A powstało już 157 mieszkań z dwupoziomowym garażem podziemnym, z czego 90 proc. mieszkań jest już sprzedanych, etap B składający się na 134 mieszkań w całości sprzedany został do BGK Nieruchomości w ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem.

Kolejny etap C wszedł właśnie w fazę sprzedaży - w ofercie dostępne jest 36 mieszkań.

Osiedle w swojej ofercie posiada budynki mieszkalne wykończone w wysokim standardzie, w których można znaleźć kameralne kawalerki, zróżnicowane apartamenty, czy ekskluzywne lofty. W zabudowie osiedla powstaje także kompleks budynków usługowo - handlowych oraz powierzchnie biurowe, które dzięki harmonijnemu połączeniu zabytkowej zabudowy z nowoczesną architekturą, stworzą miejsce o szczególnym charakterze. Na jego terenie dla mieszkańców zostaną udostępnione również obiekty kulturalno - rozrywkowe, rekreacyjne oraz wyjątkowa atrakcja tego miejsca – mini browar.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych