PARTNER PORTALU

Apartamenty Borek kuszą detalem architektonicznym

Spółdzielnia Mieszkaniowa Wspólnota Inwest rozpoczęła sprzedaż Apartamentów Borek. Powstają w Krakowie przy ul. Armii Kraków 22, w okolicy Góry Borkowskiej.

Autor: HouseMarket.pl 24 marca 2017 09:19

Apartamenty Borek to kameralne osiedle niskich trzypiętrowych segmentów A-B i C oraz D-E-F. W ofercie jest 67 mieszkań od jednopokojowych do czteropokojowych, o metrażu od ok. 29 mkw. do ok. 83 mkw. Cena za metr kwadratowy zaczyna się od 5700 zł. Na jednej kondygnacji rozplanowano od dwóch do siedmiu lokali.

Segmenty w układzie - pięć klatek ze wspólnym podziemiem - zaprojektowano w wysokim standardzie detalu architektonicznego. Pomimo zaledwie trzech pięter segmenty posiadać będą cichobieżne windy, zapewniające wygodną bezpośrednią komunikację z garażami. Zostaną też w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Spółdzielnia zaplanowała również plac zabaw dla dzieci. Każde z mieszkań posiadać będzie komórkę lokatorską usytuowaną w podziemiu segmentu. Dla wszystkich lokali przewidziano zakup garażu parter/podziemie lub miejsca postojowego w garażu podziemnym. Do największych układów na drugim i trzecim piętrze doprowadzone zostanie wejście pod instalację klimatyzacji.

Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane. Budowa inwestycji rozpoczęła się w październiku 2016 r. Jej zakończenie planowane jest na 30 marca 2018 r. Generalnym wykonawcą jest firma RE-Bau.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych