PARTNER PORTALU

Apartamenty Bronowice dają komfort w zielonym zaciszu Krakowa

Wśród niskiej zabudowy, w spokojnej części Bronowic Wielkich PP Group Invest buduje Apartamenty Bronowice. W inwestycji powstanie 30 mieszkań od 36 mkw. do 64 mkw. oraz dziesięć dwupoziomowych apartamentów.

Autor: HouseMarket.pl 12 lipca 2016 10:41

W trzykondygnacyjnym budynku przy ul. Smętnej znajdzie się łącznie 30 dwupokojowych i trzypokojowych mieszkań o powierzchni od 36 mkw. do 64 mkw. Zaprojektowano także dziesięć trzypokojowych i czteropokojowych dwupoziomowych apartamentów z tarasami na poddaszu o powierzchni od 58 mkw. do 92 mkw.

Apartamenty Bronowice charakteryzują się m.in. dużymi przeszkleniami. Dla zapewnienia wysokich standardów, w budynku zainstalowana zostanie cichobieżna winda. W garażu podziemnym znajdą się 32 miejsca postojowe z komórkami lokatorskimi do wszystkich mieszkań. Na terenie inwestycji zaplanowanych jest także 19 dodatkowych, zewnętrznych miejsc postojowych.

Teren osiedla zostanie ogrodzony i oświetlony. Brama wjazdowa otwierana będzie pilotem.

Apartamenty Bronowice zostały zaprojektowane przez krakowskie Biuro Architektoniczne Desiderata. Generalnym wykonawcą jest WK Budownictwo Wojciech Kotapka.

Ogromnym atutem Apartamentów Bronowice jest sąsiadująca z nimi niska zabudowa oraz duża ilość zieleni. Lokalizacja inwestycji umożliwi mieszkańcom szybką komunikację z centrum Krakowa poprzez ulice: Jasnogórską, Armii Krajowej oraz Radzikowskiego i Josepa Conrad, wygodny wylot na autostradę A4 w kierunku Katowic, Wrocławia oraz komfortowy dojazd do portu lotniczego w Balicach.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych