PARTNER PORTALU

Apartamenty Chmielna Park na Wyspie Spichrzów trafią na rynek najmu

Inpro chce przyciągnąć inwestorów, którzy lokują kapitał na rynku nieruchomości. Deweloper wprowadził ofertę "kup i zarabiaj" w ramach inwestycji Chmielna Park na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Cena mkw. apartamentu zaczyna się od 5,9 tys. zł.

Autor: housemarket.pl 04 maja 2015 10:10

Inpro proponuje zakup apartamentu z możliwością wykończenia pod klucz i wynajęcie go za pośrednictwem firm, które specjalizują się w zarządzaniu luksusowymi nieruchomościami – APARTINFO lub Dom & House Nieruchomości. Oferta zapewnia kompleksową obsługę apartamentu, w zakres której wchodzą m.in. działania promocyjne prowadzące do pozyskania klienta, obsługa rezerwacyjna, wydanie i odbiór kluczy, sprzątanie, wymiana pościeli, serwis naprawczy, rozliczenia finansowe. Dzięki temu właściciel apartamentu nie musi angażować się w wynajem nieruchomości, ma większe wpływy niż przy wynajmie długoterminowym, a także może spędzić wakacje we własnym apartamencie w zaplanowanym przez siebie terminie.

Osiedle apartamentów o podwyższonym standardzie powstaje przy ul. Chmielnej i Toruńskiej na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Docelowo Chmielna Park będzie kompleksem trzech budynków o nowoczesnej architekturze z górującą nad osiedlem 9-kondygnacyjną wieżą. Inwestycja jest w trakcie realizacji, a koniec jego budowy przewidziany jest na IV kwartał 2016 roku.

W aktualnej ofercie znajduje się łącznie 158 mieszkań i 27 lokali usługowych, w tym trzy mieszkania i dwa lokale usługowe w ramach gotowego już budynku A. Zakończenie budowy realizowanego budynku B planowane jest na 30.10.2015 r. Inpro z początkiem kwietnia br. wprowadził również do sprzedaży ostatni już etap, budynek C. Planowany koniec inwestycji to 30.10.2016 r. Powierzchnia mieszkań w ramach osiedla Chmielna Park wynosi od 31,40 mkw. do 152,20 mkw. Ich cena zaczyna się od 5,9 tys. zł netto za mkw.

Mieszkania, nawet te najmniejsze, zaprojektowano tak, by w pełni wykorzystać ich przestrzeń. Duże okna i zabudowa tarasowa budynków maksymalnie wykorzystują walory widokowe mieszkań w kierunku Głównego Miasta. Natomiast mieszkania znajdujące się na parterze mają przynależne ogródki. Chmielna Park posiada przestrzeń otwartą, z terenami zielonymi i małą architekturą. W ramach inwestycji powstają również hale garażowe oraz piwnice i pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów.

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych