PARTNER PORTALU

Apartamenty City Towers Czyżyny II już gotowe

Atal zakończył budowę drugiego etapu osiedla City Towers Czyżyny w Krakowie. Do użytkowania oddano 184 mieszkania w pięciu budynkach. W sprzedaży są jeszcze ostatnie lokale w cenie 5 950 zł za mkw. brutto.

Autor: HouseMarket.pl 30 marca 2016 11:29

City Towers Czyżyny II to nowoczesny kompleks mieszkaniowy składający się z pięciu ośmiopiętrowych apartamentowców. W obiektach zlokalizowanych przy ul. Marii Dąbrowskiej znajdują się 184 funkcjonalne mieszkania o metrażach od 25 do 114 mkw. i układach od 1 do 4 pokoi. Dla zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano garaż podziemny na 102 samochody, a dodatkowo w zewnętrznej części inwestycji powstało 101 stanowisk parkingowych. Całe osiedle składa się z jedenastu budynków, w których jest łącznie 554 lokali (w tym 21 usługowych). Pierwszy etap został oddany do użytkowania na początku lutego 2014 roku.

- Sprzedaż mieszkań na City Towers Czyżyny jest bardzo dobra. W drugim etapie, w trakcie trwania prac, nabywców znalazło 178 lokali. W ofercie zostało sześć ostatnich mieszkań. To znak, że w Krakowie popyt utrzymuje się na wysokim poziomie – mówi Zbigniew Juroszek, prezes Atalu.

Osiedle City Towers Czyżyny wyróżnia się stonowaną kolorystyką elewacji. Ściany w odcieniach brązu i grafitowej szarości zostały uzupełnione białymi oraz żółtymi elementami. Dla dodatkowej wygody mieszkańców, do mieszkań przynależą duże balkony oraz tarasy. Dodatkowym udogodnieniem są komórki lokatorskie, wózkownie oraz pomieszczenia na rowery. Liczne elementy architektury ogrodowej i zieleń stanowią dopełnienie całego kompleksu.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych