PARTNER PORTALU

Apartamenty Dolny Mokotów. Ruszyła sprzedaż mieszkań

Dom Development rozpoczyna sprzedaż inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów. Apartamenty będą usytuowane w doskonale skomunikowanym miejscu, przy ulicy Jana III Sobieskiego w Warszawie. Termin planowanego przekazania gotowych mieszkań to IV kwartał 2019 roku.

Autor: housemarket.pl 25 kwietnia 2018 12:11

Apartamenty Dolny Mokotów łączą w sobie nowoczesną architekturę w stylu modernistycznym, elegancję i kameralne sąsiedztwo. Lokalizacja u zbiegu ulic Sobieskiego i Jazgarzewskiej tuż przy Parku Sieleckim oraz w pobliżu najpiękniejszych warszawskich parków (Łazienki Królewskie, Park Arkadia, Park Promenada, Park Szustrów, Park Morskie Oko) zapewnia dostęp do terenów rekreacyjnych, rozbudowanej infrastruktury usługowo-handlowej i komunikacji.

Dom Development w nowej, wyjątkowej inwestycji oferuje  148 apartamentów i 5 lokali usługowych. W ofercie znajdują się funkcjonalne i przestronne apartamenty o zróżnicowanej strukturze i powierzchni, od lokali typu studio, po przestronne i wielopokojowe apartamenty i penthous’y – idealne dla rodzin z dziećmi. Powierzchnia ich wyniesie od 35,3 mkw. do 204,6 mkw.
W inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów jest 148 apartamentów, w tym 9 penthousów. Ich ceny za mkw. kształtują się od 12 800 zł do 22 tys zł. Lokale będą posiadać przestronne balkony, loggie, tarasy lub przydomowe ogrody w parterze. W ramach inwestycji przewidziano również 5 lokali usługowych.                                                                                       

W garażu podziemnym przewidziano 172 miejsca parkingowe. Z myślą o wygodzie mieszkańców przewidziano dodatkowo 2 ogólnodostępne miejsca postojowe na terenie garażu oraz 2 miejsca naziemne. Ponadto w garażu zaprojektowano 26 miejsc parkingowych o ponadstandardowej szerokości (290 cm). Cena miejsca parkingowego w garażu podziemnym, w zależności od jego rodzaju, wyniesie od 50 000 zł do 91 840 zł. Dodatkowo w ofercie znajdą się 93 komórki lokatorskie. Na terenie inwestycji będą dostępne: rowerownia i wózkarnia.

Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development przewidział programy wykończeniowe mieszkań „pod klucz”.

W części wspólnej osiedla znajdować się będzie fontanna, oraz bezpieczna i funkcjonalny plac zabaw dla najmłodszych. Styl inwestycji łączy w sobie wiodące współczesne trendy w architekturze, jak i najlepsze tradycje mokotowskiego modernizmu.

  

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych