PARTNER PORTALU

Apartamenty Hubertus 5a z pozwoleniem na użytkowanie

Firma ECO-Classic uzyskała pozwolenie na użytkowanie budynku apartamentowego, wybudowanego w ramach czwartego etapu osiedla Hubertus w Warszawie przy ulicy Obrzeżnej.

Autor: HouseMarket.pl 18 grudnia 2015 13:41

Nowy budynek osiedla o numerze budowlanym 5A i administracyjnym 1E, dla którego deweloper otrzymał pozwolenie na użytkowanie stanowi unikalną ofertę mieszkaniową tej części Mokotowa. Kameralny projekt został wybudowany w zagospodarowanej przestrzeni o charakterze parkowo-ogrodowym, a jego mieszkańcy będą mogli swobodnie korzystać z osiedlowej infrastruktury, oferty komercyjnej i usług concierge.

W znajdującym się w północnej części działki trzypiętrowym budynku jest 11, w większości ponad 100-metrowych, apartamentów. Wszystkie mieszkania posiadają tarasy, balkony lub - w przypadku mieszkań parterowych - własne ogródki. W podziemnym garażu przygotowano 32 miejsca postojowe.

Minimalistyczna i jasna kolorystyka elewacji harmonijnie koresponduje z budynkami wcześniejszych etapów. Kamień, szkło i aluminiowe detale, wykorzystane do wykończenia wnętrz części wspólnych, podkreślają standard projektu i stanowią kontynuację założeń stylistycznych przyjętych przez projektantów osiedla.

- Hubertus to projekt bardzo dobrze oceniany przez klientów, poszukujących nowych mieszkań. W oddanym ostatnio budynku, w momencie gdy uzyskiwaliśmy pozwolenie na jego użytkowanie, większość mieszkań miała już chętnych. Obecnie w ofercie pozostają już tylko trzy lokale – mówi Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych w ECO-Classic.

Ceny dostępnych apartamentów kształtują się w granicach od 8200 zł do 8600 zł/mkw. Autorem projektu budynku 5a jest pracownia ECO-Classic Architekci. Partnerem finansującym inwestycję i prowadzącym dla niej rachunek zastrzeżony jest Getin Noble Bank.

Osiedle Hubertus to największa warszawska inwestycja ECO-Classic. W sześciu zaprojektowanych etapach będzie blisko 1200 nowych mieszkań. Oddanie drugiego budynku VI etapu zaplanowane jest na II kwartał 2016r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych