PARTNER PORTALU

Apartamenty Huculska 5 wkrótce z elewacją z trawertynu

KDP Group przystępuje do prac nad elewacją od strony wschodniej w apartamentowcu. Fasada w całości wykonana będzie z trawertynu. Charakterystyczne rzeźbienia ozdobią też balustrady balkonów i wewnętrzną część budynku.

Autor: HouseMarket.pl 10 marca 2016 09:17

Inwestycja Huculska 5 powstaje w zacisznej części Mokotowa, w oddaleniu od głównych szlaków komunikacyjnych, u zbiegu ulic Huculskiej i Ludowej. Od ulicy Puławskiej dzieli ją 400 metrów.

Tworzy ją kameralny sześciopiętrowy budynek apartamentowy z lokalami mieszkalnymi oraz usługowymi w parterze. Nowoczesna bryła budynku czerpie wzorce z art deco i modernistycznej idei projektowania architektury. Elewacja w całości wykonana z okładzin kamiennych – trawertynu, posiada charakterystyczne rzeźbienia stanowiące powtarzający się element ozdobny fasady, balustrad balkonów oraz wewnętrznej części budynku. Zastosowanie dużej ilości przeszkleń nadaje całości lekkości.

Do wyboru są mieszkania zarówno nieduże dwupokojowe, jak też obszerne apartamenty. O komfort zadbają systemy wentylacji i centralna klimatyzacja. Bezpieczeństwo zapewni ochrona i system monitoringu.

Projekt zakłada również całkowitą przebudowę otoczenia poprzez zintensyfikowanie zieleni oraz wykonanie chodników z płyt granitowych. Dodatkowo mała architektura zawierać będzie takie elementy, jak murki i donice wykonane z kamienia naturalnego. Deweloper zadba też o oświetlenie elewacji i otoczenia.

Za projekt części wspólnych oraz apartamentu pokazowego w budynku Huculska 5 odpowiedzialna jest pracownia Mood Works.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych