PARTNER PORTALU

Apartamenty Ilumino z gotową elewacją i tarasem na dachu

Na budowie inwestycji Ilumino w Łodzi wszystko idzie zgodnie z planem. Obecnie trwają prace wykończeniowe na elewacji budynku B i C. Elewacja budynku A jest już gotowa.

Autor: HouseMarket.pl 22 lutego 2016 12:22

Ukończono również roboty na części wspólnej dla mieszkańców – zielonym tarasie na dachu. Trwają pracę przy budowie drogi B. W sprzedaży pozostało jeszcze 70 z 243 lokali. Są wśród nich kawalerki, na które aktualnie obowiązuje rabat w wysokości 5 tys. zł.

Inwestycja Mota-Engil Real Estate Management to najwyżej położone mieszkania w Łodzi, gwarantujące niepowtarzalny widok na centrum miasta. Powstają w centrum Łodzi, przy ul. Kilińskiego 121/123, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Piotrkowskiej, budowanego właśnie Centrum Przesiadkowego oraz ośrodka kulturalno-rozrywkowego EC1 Miasto Kultury.

Projekt obejmuje mieszkania o metrażach od 32 do 122 mkw. Trzy połączone budynki o pięciu, dziewięciu i trzynastu piętrach tworzą niebanalną kompozycję architektoniczną. Każde mieszkanie posiada balkon, loggię lub taras. Inwestycja wyposażona jest w przestronny, dwupoziomowy parking i komórki lokatorskie.

Na terenie obiektu zaprojektowano ustronne, pełne zieleni patio, a także wspólny taras widokowy – starannie zaaranżowany na dachu jednego z budynków. Przewidywany koniec realizacji inwestycji to czerwiec 2016 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych