PARTNER PORTALU

Apartamenty Kamienna Góra Lipowa mają powodzenie

Grupa Jaguar podpisała przedwstępne umowy sprzedaży apartamentów w projekcie Gdynia – Kamienna Góra łącznie na ponad 90 proc. oferowanej powierzchni mieszkaniowej.

Autor: HouseMarket.pl 23 maja 2016 13:59

Do końca trzeciego kwartału 2016 r. planowane jest sporządzenie umów właściwych przenoszących własność, co będzie miało znaczące odzwierciedlenie w wynikach finansowych spółki.

– Prowadzimy aktywne działania w zakresie rozwoju segmentu rewitalizacji nieruchomości i planujemy dokonywać kolejnych inwestycji w tym obszarze. Zdobyte doświadczenie przy projekcie Gdynia – Kamienna Góra z pewnością zaprocentuje w przyszłości i pozwoli nam skutecznie realizować nowe przedsięwzięcia. Spodziewamy się też, że w trzecim kwartale br. uda nam się sfinalizować transakcje sprzedaży apartamentów, co z pewnością pozytywnie wpłynie na nasze wyniki finansowe – ocenia Jacek Wieczorkowski, członek zarządu spółki grupa Jaguar.

Nazwa inwestycji nawiązuje zarówno do jej prestiżowej lokalizacji, jak również do historycznej, przedwojennej nazwy ulicy, przy której się znajduje. Na Kamienną Górę Lipową składa się dziewięć apartamentów, znajdujących się w dwóch niezależnych, czterokondygnacyjnych, solidnych kamienicach z cegły, zbudowanych w duchu gdyńskiego modernizmu, na dwóch działkach o łącznej powierzchni 1.184 mkw.

Sąsiedztwo inwestycji stanowią typowe kamienice i domy mieszkalne, charakterystyczne dla gdyńskiej architektury, zarówno okresu międzywojennego, powojennego, jak i nowoczesne projekty realizowane przez największych gdyńskich deweloperów.

Kamienna Góra Lipowa z powodzeniem łączy przedwojenny klimat gdyńskiego modernizmu z aktualnymi trendami nowoczesnego budownictwa. Rewitalizacja obu budynków, polegająca na przeprowadzeniu kapitalnego remontu, odbywa się w oparciu o oryginalne projekty, zdjęcia i plany, a także w ścisłym porozumieniu z Biurem Miejskiego Konserwatora Zabytków w Gdyni.

Całkowita powierzchnia oferowanych przez spółkę mieszkań wynosi ponad 710 mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych