PARTNER PORTALU

Apartamenty Klasztorna. Mieszkanie w dobrym towarzystwie

Wrocławska oferta Murapolu została powiększona o blisko 300 mieszkań. Grupa uruchomiła sprzedaż lokali w ramach inwestycji Apartamenty Klasztorna realizowanej przy ulicy Klasztornej.

Autor: housemarket.pl 24 października 2017 11:36

Projekt Apartamenty Klasztorna obejmuje 278 mieszkań, powstających w 3 kameralnych, 6-kondygnacyjnych budynkach, o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań wynoszącej ponad 11,3 tys. mkw. Ponadto do dyspozycji mieszkańców zostaną postawione 273 miejsca parkingowe przewidziane w podziemnych halach garażowych budynków.

Apartamenty Klasztorna powstaje w południowej części Wrocławia, w dynamicznie rozwijającej się willowej dzielnicy Wojszyce. W ofercie inwestycji znajdują się kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe o metrażach od 25 do 57 mkw. Autorem projektu architektonicznego jest Murapol Architects Drive, pracownia architektoniczna należąca do Grupy Abadon Real Estate, skupiającej segment wykonawczy holdingu Murapol. Wstępny harmonogram projektu przewiduje przekazanie gotowych mieszkań nabywcom w drugim kwartale 2019 roku.

– Wrocław to dla nas trzecie miasto, po rodzimym Bielsku-Białej oraz Krakowie, w którym rozpoczęliśmy realizację projektów nieruchomościowych. Doskonale znamy ten rynek, wiemy jakie dzielnice cieszą się największy zainteresowaniem wśród nabywców mieszkań oraz na jakiego rodzaju lokale jest największy popyt. To pozwala nam przygotowywać inwestycje w pełni odpowiadające na potrzeby lokalowe wrocławian, o czym świadczy szybkie tempo wyprzedawania oferowanych mieszkań – mówi Michał Sapota, prezes zarządu Murapol. - Spodziewamy się, że inwestycja będzie cieszyła się równie dużym zainteresowaniem co, dotychczas największy nasz projekt w tym mieście, Mała Toskania, który zrealizowaliśmy przy sąsiedniej ul. Buforowej – dodaje. 

Grupa Murapol, w ciągu 10 lat obecności na wrocławskim rynku nieruchomościowym, oddała do dyspozycji mieszkańców blisko 1,2 tys. lokali w inwestycjach powstałych w różnych częściach miasta. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych