PARTNER PORTALU

Apartamenty Krasińskiego II. Mieszkańcy odbierają klucze

Atlas Estates uzyskała pozwolenie na użytkowanie inwestycji Apartamenty Krasińskiego II. Oznacza to, że nabywcy mieszkań w projekcie realizowanym na warszawskim Żoliborzu będą mogli odebrać klucze wcześniej, niż było to zakładane.

Autor: housemarket.pl 23 sierpnia 2017 11:24

Inwestycja Apartamenty Krasińskiego II, w której znajdują się 123 mieszkania oraz 8 lokali usługowych, pierwotnie miała zostać oddana do użytku w IV kwartale tego roku. Deweloper sprzedał jak dotąd 97 mieszkań, w związku z czym w ofercie znajdują się ostatnie lokale 2-, 3- oraz 4- pokojowe, najmniejsze z nich o powierzchni 47,87 mkw,  zaś największe 84,84 mkw. Lokale posiadają dodatkową powierzchnię przynależną w postaci balkonów, tarasów oraz ogródków na parterze.

Apartamenty Krasińskiego II to 6-piętrowy budynek usytuowany przy ulicy Przasnyskiej 9 na warszawskim Żoliborzu. Wszystkie 123 mieszkania w ramach tej inwestycji mają ergonomiczny układ oraz są wyposażone w duże okna, co zapewnia lepsze doświetlenie mieszkania. W części podziemnej zaprojektowano garaż na 154 miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. W ramach inwestycji, na parterze budynku powstało osiem lokali usługowych – najmniejszy z nich o powierzchni 23,01 mkw, zaś największy liczy 209,34 mkw. 

Nabywców przyciąga lokalizacja inwestycji, bowiem Żoliborz pozostaje jedną z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Warszawy. W okolicy można korzystać z rozbudowanej oferty handlowo-usługowej oraz kulturowej. Miłośnicy sportu i pieszych wędrówek znajdą w pobliżu 6 parków, 14 km ścieżek rowerowych, boiska sportowe oraz korty tenisowe.

 Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych