PARTNER PORTALU

Apartamenty Lirowa. Kameralna elegancja na Ochocie

SGI niebawem odda do użytkowania Apartamenty Lirowa na warszawskiej Ochocie. W budynku zaprojektowano 70 komfortowych mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 07 września 2016 10:28

Apartamentowiec Lirowa wyróżnia się modernistyczną architekturą, przyjaznym i wyjątkowym klimatem zielonej Ochoty. Architekci zadbali zarówno o zewnętrzną estetykę budynku, komfort przyszłych mieszkańców, jak również o staranne zaprojektowanie części wspólnych.

Zastosowano w nich takie elementy wykończeniowe jak klinkier, drewniane okładziny, lustra oraz stonowaną kolorystykę ścienną. Nowoczesny system oświetlenia zewnętrznego budynku podkreśla modernistyczną bryłę, ale także zapewnia dodatkowe doświetlenie wejścia głównego.

W budynku zaprojektowano 70 komfortowych apartamentów charakteryzujących się wysokim standardem wykonania. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, by łatwo je było aranżować według indywidualnych potrzeb.

Apartamentowiec Lirowa powstaje na cichej uliczce odchodzącej bezpośrednio od ul. Włodarzewskiej, w niedalekiej odległości od Kopca Szczęśliwickiego. Dzięki swojej lokalizacji, inwestycja łączy w sobie uroki kameralnego budownictwa z bliskością centrum miasta. Wystarczy niecałe 20 minut jazdy samochodem, by dotrzeć do serca Warszawy lub dojechać do trasy szybkiego ruchu.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych