PARTNER PORTALU

Apartamenty Macierzanki: Kameralne mieszkania na Ruczaju

Apartamenty Macierzanki powstają w Krakowie przy ul. Macierzanki. Inwestor – spółka Progresja rozpoczęła sprzedaż drugiego etapu inwestycji. Pierwszy został już sprzedany.

Autor: HouseMarket.pl 08 sierpnia 2016 15:06

W kameralnych budynkach znajdują się dwa mieszkania na parterze i dwa dwupoziomowe na piętrze z poddaszem. Deweloper zaplanował sześć miejsc postojowych oraz cztery komórki lokatorskie i tyle samo ogródków.

Budynek będzie miał podwyższoną energooszczędność dzięki oknom trójszybowym, styropianowi o zwiększonej izolacyjności termicznej i pustakom w systemie Dryfix. Zaplanował również odzyskiwanie wody deszczowej, która będzie wykorzystywana do podlewania ogródków oraz jako woda szara w toaletach. Teren osiedla zostanie ogrodzony - wjazd do garażu zamykany pilotem.

Apartamenty na parterze będą mieć powierzchnię 56,63 mkw., miejsce postojowe i komórkę lokatorską o metrażu 4,5 mkw. Do każdego należy ogródek o wielkości 50 mkw.

Te na piętrze liczą 108,88 mkw., mają dwa miejsca postojowe, dwie komórki lokatorskie łącznie o powierzchni ok 9 mkw. oraz ogródek – ok. 100 mkw. W lokalach zaplanowano cztery balkony.

Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w instalację pod klimatyzację, ogrzewanie podłogowe w łazienkach i kuchniach, wideodomofon, instalację alarmową oraz instalację elektryczną do rolet zewnętrznych. Zakończenie drugiego etapu inwestycji spółka Progresja planuje na trzeci kwartał 2016 roku.

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych