PARTNER PORTALU

Apartamenty Marymont już w sprzedaży

Inwestycja w pierwszym etapie objęła 94 lokale od 48 do 117 mkw. W porównaniu do niego zmieniły się metraże i rozkłady mieszkań. Istnieje m.in. możliwość zakupu penthouse’ów na ostatnich piętrach.

Autor: HouseMarket.pl 31 marca 2016 16:30

W budynkach znajdzie się wiele rozwiązań poprawiających komfort dla mieszkańców, takich jak np. nowoczesne systemy zarządzania mieszkaniem, wielokrotnie nagradzanej polskiej firmy Fibaro. Ceny mieszkań w ofercie kształtują się na poziomie 11-13 tys. zł, natomiast zakończenie prac planowane jest na połowę 2017 r.

Osiedle przygotowywane przez Matexi Polska, dewelopera z belgijskim rodowodem specjalizującego się w ambitnych projektach mieszkaniowych. Apartamenty Marymont to inwestycja zaprojektowana przez Warszawską pracownię MKC.

Powstanie w miejscu gdzie niegdyś pomiędzy kameralnymi willowymi uliczkami straszyły kilkudziesięcioletnie, komunistyczne biurowce. Zastąpi je nowoczesne osiedle tworzące uporządkowaną przestrzeń złożoną z parkowej zieleni i kameralnych budynków utrzymanych w charakterze willi miejskich zawierających od sześć do osiem mieszkań.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej unikalna lokalizacja w sąsiedztwie zieleni wkomponowanej w labirynt przyjaznych, kameralnych uliczek, tuż za przedłużeniem ul. Mickiewicza, będącej główną arterią historycznego Żoliborza.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych