PARTNER PORTALU

Apartamenty Matejki nabierają kształtów

Trwają prace na budowie apartamentów na wynajem realizowanych w Łodzi przez firmę Arche. Budynek przyjmuje już ostateczne kształty, równocześnie postępuje sprzedaż oferty dla inwestorów.

Autor: HouseMarket.pl 20 kwietnia 2017 14:03

Apartamenty Matejki zlokalizowane u zbiegu ulic Jana Matejki i Telefonicznej znajdują się w niedużej odległości od nowoczesnych biurowców usytuowanych przy alei Grzegorza Pałki oraz kluczowych dla miasta ośrodków akademickich: Akademii Sztuk Pięknych i kilku wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego.

Pierwszy etap inwestycji obejmuje budowę 139 w pełni wykończonych i wyposażonych mieszkań o powierzchni od 29 do 73 mkw. Mieszkania mogą być wynajmowane w całości lub jako odrębne pokoje, w okresach krótkoterminowych od 1 doby do 1 miesiąca i długoterminowych powyżej 1 miesiąca. W budynku przewidziano recepcję dla gości i lokal gastronomiczny.

Arche zapewnia wykończenie apartamentu według projektów architektów wnętrz w standardach sprawdzonych na rynku hotelarskim. Meble dostarczane są przez najlepsze polskie firmy meblowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych