PARTNER PORTALU

Apartamenty Mogilska. Jedna czwarta mieszkań ma już właścicieli

Apartamenty Mogilska to kompleks 4 budynków mieszkalnych, które powstaną zaledwie 2,5 km od centrum Krakowa. Inwestycja trafiła do sprzedaży pod koniec 2015 roku. Po prawie dwóch latach, z 305 mieszkań, które były w ofercie 77 procent zostało już sprzedane

Autor: housemarket.pl 09 października 2017 15:57

Budowa pierwszego budynku rozpoczęła się w kwietniu 2016 roku i obecnie trwają prace na 11 kondygnacji. W tym etapie, którego zakończenie zaplanowane jest pod koniec 2018 roku pozostało w sprzedaży jedynie 5 mieszkań o powierzchniach od 50 do 60 mkw. 

W pozostałych trzech budynkach, których budowa zakończy się pod koniec 2019 roku, prace budowlane rozpoczęły się w czerwcu 2017 roku. Mimo, iż budynki są na etapie robót fundamentowych, tu również większość mieszkań została już sprzedana. Ze 193 mieszkań, dostępnych jest 67.

- W ofercie pozostały mieszkania jedno, dwu i trzy pokojowe od 25 do 59 mkw. W praktyce sytuacja wygląda inaczej ponieważ na małe mieszkania do 40 mkw właściwie nie ma co liczyć - kolejki do tych lokali liczą nawet do 7 osób - mówi przedstawiciel firmy. - Z myślą o nich i kurczącej się ofercie małych mieszkań, które są najbardziej pożądanym typem lokalu pod inwestycję stworzyliśmy „ofertę dla inwestora”, która umożliwia wydzielenie dwóch niezależnych kawalerek w ramach jednego większego mieszkania o powierzchni 50 mkw. Kawalerki połączone są wspólnym korytarzem, co pozwala na większą kontrolę nad wynajmowanymi mieszkaniami oraz dużo bardziej atrakcyjną ofertę cenową niż w przypadku zakupu dwóch odrębnych lokali - dodaje. 

 

 

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych