PARTNER PORTALU

Apartamenty Mogilska rosną zgodnie z planem

Obecnie trwa budowa piątej kondygnacji naziemnej pierwszego etapu Apartamentów Mogilska. Rozpoczęcie pozostałych etapów: drugiego, trzeciego i czwartego zaplanowane jest na lipiec tego roku. Wciąż dostępne są mieszkania od 27 do 65 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 07 czerwca 2017 14:18

Apartamenty Mogilska to jedna z najbardziej znanych inwestycji Activ Investment. Dzięki lokalizacji zaledwie 2,5 km od Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego oraz konkurencyjnym cenom zainteresowanie mieszkaniami jest ogromne.

Pierwszy etap liczący 112 mieszkań został sprzedany w 95 proc. w zaledwie parę miesięcy. Drugi z 44 mieszkaniami został wprowadzony do oferty na początku lutego 2017 roku. Do kolejki zapisywali się klienci, którym nie udało się kupić mieszkania w etapie pierwszym.

– W miesiąc udało się nam sprzedać 80 proc. mieszkań – komentują przedstawiciele Activ. Obecnie w ofercie znajdują się cztery mieszkania o powierzchniach od 27 do 65 mkw.

Activ korzystając z niemalejącego zainteresowania inwestycją Apartamenty Mogilska, wprowadził do oferty trzeci etap. W 14-piętrowym budynku powstanie 116 mieszkań o powierzchniach od 25 do 51 mkw. Chwilę później oferta została wzbogacona o ostatni czwarty etap. W czteropiętrowym budynku powstaną 33 mieszkania o powierzchniach od 26 mkw. Ceny zaczynają się już od 6800 zł/mkw.

Do życia i wypoczynku

Inwestycja znajduje się przy ul. Mogilskiej 2,5 km od centrum. Dzięki takiemu położeniu w kilka minut można się dostać do centrum Krakowa, od którego Apartamenty Mogilska dzielić będą zaledwie cztery przystanki tramwajowe czy autobusowe. Inwestycja posiada łatwy dostęp do licznych sklepów, galerii handlowych, punktów usługowych, placówek medycznych, szkół oraz uczelni wyższych.

Lokalizacja Apartamentów Mogilska to również bardzo atrakcyjne miejsce dla osób aktywnych fizycznie – bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się Park Lotników Polskich z licznymi alejkami ścieżkami rowerowymi oraz z pierwszym w Polsce Parkiem Edukacyjnym „Ogród Doświadczeń”. Tuż przed budynkami przebiega trasa rowerowa łącząca Nową Hutę z centrum.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych