PARTNER PORTALU

Apartamenty na Szczycie od Forteinwest

Niepowtarzalne położenie apartamentów gwarantuje przepiękny widok na kompleks skoczni narciarskich Skalite, dolinę Jeziora Żywieckiego oraz najwyższy szczyt w Beskidzie Śląskim – Skrzyczne.

Autor: HouseMarket.pl 30 maja 2016 10:01

Inwestycja Apartamenty na Szczycie położona jest w Szczyrku, przy ul. Szczytowej, na wysokości 542 metrów n.p.m. Dzięki lokalizacji na południowym zboczu Bieniadki, światło słoneczne w apartamentach jest zapewnione przez cały rok.

Budowa podzielona jest na dwa etapy: pierwszy obejmuje cztery apartamenty i garaże, drugi etap to sześć kolejnych apartamentów. Każdy lokal ma zapewnione miejsce parkingowe lub garaż. Powierzchnia lokali jest zróżnicowana i wynosi od 48 mkw. do 60 mkw.

Ukończenie pierwszego etapu inwestycji (apartamenty A i B) jest zaplanowane do połowy 2016 roku, natomiast drugi etap (apartamenty C,D i E) - pod koniec 2016 roku. Ceny lokali kształtują się w zależności od standardu wykończenia i zaczynają od 269 000 zł.

Nowoczesna architektura inwestycji została tak zaprojektowana, aby w naturalny sposób wtopić się w otoczenie zarówno samej góry jak i całego miasta. Służyć temu ma stonowana kolorystyka oraz detale zaprojektowane z wykorzystaniem naturalnych materiałów, takich jak drewno, czy kamień.

Obecnie w realizacji jest budynek A i B, w którym mieszczą się cztery apartamenty o wielkości od 48 do 60 mkw. Dodatkowo w lokalach na piętrze istnieje możliwość zaadoptowania poddasza i tym samym powiększenia apartamentu o kilkanaście dodatkowych metrów. Każdy apartament na parterze posiada taras widokowy a na piętrze balkon.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych