PARTNER PORTALU

Apartamenty na Wspólnej. Mieszkania w oryginalnej oprawie

Realizowane przez Budomal Apartamenty na Wspólnej to niebanalna pod względem architektury i standardu propozycja na łódzkim rynku mieszkaniowym. Nowatorskie obiekty powstają na terenie popularnego osiedla mieszkaniowego im. Władysława Jagiełły, u zbiegu ulic Zgierskiej i Wspólnej.

Autor: HouseMarket.pl 07 kwietnia 2017 10:23

Za projekt odpowiada międzynarodowa pracownia AHR Architects. Układ urbanistyczny projektu zawiera się w dwóch budynkach o zróżnicowanej wysokości, połączonych częścią wspólną – ogrodowym patio z placem zabaw, dostępnym wyłącznie dla mieszkańców. Integralną część konstrukcji stanowi garaż podzielony na dwie części: podziemną (poziom -1) oraz parterową. Budynek wysoki liczy 12 kondygnacji, zaś obiekt zlokalizowany frontem do ulicy Zgierskiej - pięć kondygnacji. W każdym dostępne będą mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych o metrażu od 26 do 96 mkw.

Apartamenty na Wspólnej charakteryzują się optymalną architekturą fasady, zapewniającą najlepszy widok i nasłonecznienie mieszkań oraz kameralną przestrzenią rekreacyjną, odizolowaną od codziennego szumu miasta, dzięki wyniesieniu dziedzińca pomiędzy budynkami ponad poziom otaczających ulic.

Ponadto inwestor zadbał, by do każdego lokalu należał taras o maksymalnej powierzchni 62 mkw. lub balkon - w największych apartamentach mają łączną powierzchnię 22 mkw. W kondygnacji podziemnej oraz w części parteru za linią usług znajdzie się dwupoziomowy garaż. Planowany termin ukończenia inwestycji to początek 2018 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych