PARTNER PORTALU

Apartamenty na wynajem podbiją Łódź

Najnowszą inwestycją grupy Arche są mieszkania na wynajem w inwestycji Apartamenty Matejki w Łodzi. W pierwszym etapie powstanie 139 w pełni wykończonych i wyposażonych mieszkań o powierzchni od 29 do 73 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 15 marca 2016 09:34

Mieszkania mogą być wynajmowane w całości lub jako odrębne pokoje, w okresach krótkoterminowych - od jednej doby do jednego miesiąca i długoterminowych - powyżej jednego miesiąca. W budynku przewidziano recepcję dla gości i lokal gastronomiczny.

Przygotowanie i wyposażenie apartamentów, promocję, pozyskanie najemców, zarządzanie wynajmem, obsługę – to wszystko bierze na siebie deweloper. Arche zapewnia zysk za wynajem, niezależnie od tego czy mieszkanie jest wynajęte czy nie. Zapewnia comiesięczny przychód, ale inwestor, czyli właściciel mieszkania w każdej chwili może sam wynajmować, zamieszkać w nim, przekazać dzieciom lub sprzedać.

Arche zapewnia wykończenie apartamentu według projektów dobrych architektów wnętrz w standardach sprawdzonych na rynku hotelarskim. Meble dostarczane są przez najlepsze polskie firmy meblowe.

Atutem inwestycji są położone w pobliżu obiekty użyteczności publicznej, takie jak: kompleks rekreacyjno-sportowy ze stadionem lekkoatletycznym i krytą pływalnią, Teatr Muzyczny, liczne kluby i restauracje. Niewątpliwą zaletą przy wynajmie mieszkań dla rodzin z dziećmi jest bliskość placówek oświatowych wszystkich szczebli począwszy od żłobka i przedszkola, kończąc na szkołach ponadgimnazjalnych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych