PARTNER PORTALU

Apartamenty na wynajem w inwestycji Unique Tower

W ramach inwestycji Unique Tower zlokalizowanej w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej realizowanej przez Marvipol, powstaną apartamenty przeznaczone pod wynajem oraz na wyższych kondygnacjach większe apartamenty dla przyszłych mieszkańców.

Autor: housemarket.pl 04 stycznia 2018 12:23

Obecnie rozpoczęliśmy sprzedaż projektu Unique Apartments, czyli kilkuset funkcjonalnych, w pełni wykończonych i wyposażonych apartamentów przeznaczonych pod wynajem. Apartamenty znajdują się na kondygnacjach 1-17 i mają metraże o powierzchni od 28 do 70 mkw. Lokale te będą sprzedawane inwestorom z roczną - 7 proc. stopą zwrotu. Gwarantująca stały dochód umowa obowiązywać będzie przez 10 lat, z możliwością jej przedłużenia na kolejne 10 lat.

Unique Tower to kompleks apartamentowy zlokalizowany w centrum dynamicznie rozwijającego się kwartału biurowo-usługowego na stołecznej Woli. W ramach projektu przygotowanego przez biuro architektoniczne SUD, powstanie 24 tys. mkw powierzchni użytkowej mieszkalnej i usługowej. Do 17 kondygnacji zaplanowane zostały apartamenty pod wynajem, natomiast powyżej apartamenty o większych metrażach przygotowane z myślą o przyszłych mieszkańcach apartamentowca. Części wspólne dla obu części budynku zostały całkowicie rozdzielone - każda z nich będzie miała oddzielne wejście, lobby, windy. Kompleks składał się będzie z trzech wież, z których najwyższa będzie mieć 29 kondygnacji i prawie 100 metrów wysokości. W ramach Unique Tower, planowany jest basen, spa, klub fitness, restauracja z drink barem, przestrzenie biurowe oraz lokale usługowe.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest doskonała lokalizacja. Według danych CBRE w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji w budowie oraz w przygotowaniu jest ponad 750 tys. mkw powierzchni biurowej i handlowej. Jeżeli tempo rozwoju centrum biznesu na Woli zostanie utrzymane, to w 2023 r. podaż powierzchni komercyjnych w tym obszarze przekroczy 1 mln mkw.

- Inwestycja przy ul. Grzybowskiej to wyjątkowy projekt, tak ze względu na lokalizację, jak i wysokiej jakości architekturę budynku oraz jego wykończenie. Chcąc jak najpełniej wykorzystać potencjał projektu zdecydowaliśmy się na stworzenie Unique Apartments - lokali przeznaczonych pod wynajem z gwarantowaną roczną stopą zwrotu. Model inwestycyjny Unique Apartments ma charakter kompleksowy - zarządzaniem nieruchomością zajmie się zespół doświadczonych menadżerów, a nabywcom zostanie zagwarantowany stały dochód z wynajmu lokalu. Unique Apartments to atrakcyjna lokata kapitału na lata. Dynamiczny rozwój tej części warszawskiej Woli, w której powstaje inwestycja Unique Tower gwarantuje, że nabywcy mieszkań będą mogli nie tylko przez lata cieszyć się stabilnym, dużym zainteresowaniem lokalem ze strony najemców, ale również w przyszłości będą mieli szansę zrealizować atrakcyjny zysk na sprzedaży - komentuje Mariusz Poławski, członek zarządu Marvipol Development. 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych