PARTNER PORTALU

Apartamenty nad morzem czekają na odbiór

W centrum Pogorzelicy powstaje kompleks z komfortowymi budynkami mieszkalnymi, apartamentami hotelowymi oraz lokalami usługowo-gastronomicznymi.

Autor: housemarket.pl 27 marca 2015 13:21

W skład kompleksu Baltic Park Pogorzelica wchodzą trzy budynki mieszkalne i budynek usługowo-gastronomiczny z funkcją hotelową. W budynkach z apartamentami wypoczynkowymi znajdzie się 171 komfortowych lokali w stanie deweloperskim oraz 26 w pełni wykończonych apartamentów. Powierzchnia mieszkań jedno- i dwupokojowych wynosi 25-47 mkw. Wszystkie lokale, z wyjątkiem położonych na parterze mieszkań z ogródkami, mają wygodne tarasy. Trzypokojowe apartamenty o powierzchni ponad 74 mkw., ulokowane na ostatnim piętrze, posiadają dwa zadaszone tarasy o wielkości około 6 i 15 mkw.

Deweloper – firma Master House – oferuje również na sprzedaż lub wynajem 17 lokali usługowo-handlowych znajdujących się we wchodzącym w skład kompleksu dwukondygnacyjnym budynku położonym przy deptaku w centrum Pogorzelicy i bezpośrednim zejściu do morza.

Na terenie inwestycji Baltic Park Pogorzelica znajduje się wygodny układ dróg dojazdowych, ścieżek i parkingów, a także elementy małej architektury oraz rodzinny plac zabaw.

Generalnym wykonawcą kompleksu jest firma Skanska. Termin oddania do użytku zaplanowano na II kwartał 2015.

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych