PARTNER PORTALU

Apartamenty No.44 Luxury Rental otwierają się na sztukę

We wnętrzach apartamentów No.44 Luxury Rental można podziwiać unikatowe kolekcje obrazów polskich artystów.

Autor: housemarket.pl 27 marca 2018 13:02

Każdy z apartamentów No.44 Luxury Rental został drobiazgowo zaprojektowany i zaaranżowany w jednym z trzech stylów: Comfortable Modern, Midcentury Modern i Contemporary Glam. Design i ponadczasową elegancja wnętrz harmonijnie współgra z obrazami, grafikami i kolażami autorstwa Doroty Buczkowskiej – której prace są elementem prywatnych i korporacyjnych kolekcji dzieł sztuki, Jakuba Woynarowskiego i Mikołaja Moskala, artystów reprezentowanych przez najbardziej utytułowane galerie sztuki, jak Warszawa Wschód czy BWA Warszawa. Śmiałe, abstrakcyjne i odważne w swojej formie prace przeplatają się z motywem nieba. Z kolei ich pastelowa paleta barw koi zmysły, ale również dodaje energii tak wnętrzom, jak i ich mieszkańcom.

Modele życia dynamicznie się zmieniają, a co za tym idzie, także stosunek do własności. Posiadanie rzeczy na stałe nie jest już tak istotne jak jeszcze kilkanaście lat temu, co doskonale widać po klientach No.44 Luxury Rental – to koneserzy piękna i niebanalnych udogodnień, którzy cieszą się nimi tam, gdzie są. Postanowiliśmy rozszerzyć to ekskluzywne doświadczenie o nowy aspekt obcowania ze sztuką nowoczesną, bo wierzymy, że odpowiedni mariaż designu, malarstwa i architektury tworzy najlepsze miejsce do mieszkania, a przede wszystkim do życia. Autorzy kolekcji dzieł, która zdobi nasze wnętrza to artyści wielowymiarowi, uhonorowani licznymi nagrodami i doceniani nie tylko w Polsce, ale i poza granicami. Obecność ich prac w przetrzeni No.44 to dla nas zaszczyt i iście sensoryczna uczta.

Mieszkańcy apartamentów No.44 Luxury Rental  mają możliwość skorzystania z usług concierge, który będzie czuwał nad komfortem ich życia, ale również nieograniczony dostęp do największego w Europie piętra sportowo-rekreacyjnego z 25-metrowym basenem, siłownią, sauną, spa, salą kinową czy symulatorem do gry w golfa. Mają do dyspozycji w sumie 1800 m2 powierzchni, w tym również letni taras i całoroczne jacuzzi.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych