PARTNER PORTALU

Apartamenty Novum Plus wyrosły w centrum Jeleniej Góry

Budynek swoją architekturą wpisuje się w otoczenie kamienic starego miasta. Na wyższych kondygnacjach są mieszkania – od kameralnych kawalerek do 200-metrowych apartamentów.

Autor: HouseMarket.pl 13 stycznia 2016 12:56

Budowany przez Invest-Bud budynek apartamentowy Novum Plus zlokalizowany jest w centrum Jeleniej Góry w bezpośrednim sąsiedztwie rynku, przy ul. 1-go Maja, głównym deptaku miasta. Architekturą wpisuje się w otoczenie kamienic starego miasta, nawiązując zwłaszcza wyglądem dachu mansardowego do pobliskich budynków. Ciekawym akcentem architektonicznym jest powiązanie dwóch niezależnych osi (połaci) dachu nowoczesnym fasadowym przeszkleniem.

W części parterowej przeznaczonej na handel i usługi zaprojektowano witryny, na wyższych kondygnacjach przewidziano mieszkania – od kameralnych kawalerek do 200-metrowych apartamentów. Dla zmotoryzowanych mieszkańców w piwnicy budynku zaprojektowano stanowiska parkingowe, zaś dla klientów części handlowej przewidziano ogólnodostępny parking przy budynku od strony ul. Kubsza.

Atutem tej lokalizacji jest także sąsiedztwo parku okalającego Parafię Garnizonową Wojska Polskiego pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego.

Dobra komunikacja miejska stwarza łatwy dojazd do i z innych dzielnic Jeleniej Góry. Inwestycja położona jest w pobliżu ważnych ciągów komunikacyjnych Jeleniej Góry umożliwiających łatwy dostęp do tras wylotowych, m.in. drogi krajowej nr 3 w kierunku na Wrocław i drogi nr 30 w kierunku Zgorzelca.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych