PARTNER PORTALU

Apartamenty Novum w promocji z miejscem parkingowym

Hines przygotował dziesięć pakietów w cenie 700 tys. zł i 770 tys. zł., w których apartament jest w pakiecie z miejscem postojowym. Oferta ważna do końca 2015 r.

Autor: HouseMarket.pl 29 grudnia 2015 09:31

Apartamenty Novum zlokalizowane są przy ulicy Rakowickiej, w ścisłym centrum Krakowa. Zobaczcie sami tu.

Apartamenty Novum to cztery budynki o zróżnicowanej wysokości - od czterech do dziewięciu kondygnacji naziemnych. Ich kwartałowy układ nawiązuje do typowej krakowskiej zabudowy, tworząc jednocześnie naturalne, przestronne i pełne zieleni wewnętrzne dziedzińce. Na niemalże wszystkich dachach pojawi się zieleń.

Do dyspozycji mieszkańców pozostają zaaranżowane zielenią tereny wspólne z alejkami i ławeczkami, dziedziniec z oczkami wodnymi oraz dwa place zabaw. Dodatkowo w inwestycji przewidziano miejsca parkingowe na dwóch podziemnych kondygnacjach. W hali garażowej zlokalizowane są także komórki lokatorskie.

Wejścia do klatek zaprojektowano z wewnętrznych dziedzińców, a nie z ulicy. W każdym z kwartałów przewidziano odrębną strefę recepcyjną. Do każdego z lokali należy loggia, balkon, taras lub ogródek. Dzięki konstrukcji płytowo-słupowej ściany działowe można dowolnie przesuwać, jak również łączyć sąsiadujące ze sobą apartamenty. W zależności od wielkości lokalu, projekt układów wewnętrznych stara się zachowywać podział na komfortowe strefy dzienne i nocne.

Dzięki dużym przeszkleniom fasady każdy z apartamentów jest dobrze doświetlony światłem naturalnym. Inwestycja została zaprojektowana przez krakowskie biuro architektoniczne IMB Asymetria.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych