PARTNER PORTALU

Apartamenty Nowe Aleje: Koniec budowy za trzy miesiące

Apartamentowiec Nowe Aleje buduje Valvi Development przy ul. Majakowskiego w Dąbrowie Górniczej. Budynek ma mieszkania o powierzchni od 40 mkw. do 63 mkw. Do końca inwestycji zostały tylko trzy miesiące.

Autor: HouseMarket.pl 18 grudnia 2015 15:07

Lokale wyposażone są w balkony i loggie. Na każdym piętrze budynku znajdują się komórki lokatorskie.  W obiekcie zastosowano wentylację hybrydową i okna pięciokomorowe, trzyszybowe, z siedmioletnią gwarancją producenta.

Wraz z wysokim standardem izolacji termicznej ścian i możliwością zainstalowania indywidualnych, wysokowydajnych pieców dwufunkcyjnych Nowe Aleje zapewniają mieszkańcom niezależność od polityki Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Dąbrowie Górniczej przy jednoczesnych niskich kosztach ogrzewania.

Budynek ma halę garażową na 30 miejsc i wyposażony jest we wszystkie media. Mieszkania dostępne są w różnych wariantach finansowania, w tym w ramach programu Mieszkania dla Młodych. Ceny zaczynają się od 4200 zł za metr kwadratowy i już od 140 tysięcy złotych za mieszkanie. Kupujący nie płaci podatku od czynności cywilno-prawnych ani prowizji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych