PARTNER PORTALU

Apartamenty Oaza ozdobą Prądnika

Spółdzielnia Mieszkaniowa Wspólnota Inwest realizuje Apartamenty Oaza w Krakowie. Planowany termin realizacji to 30 grudnia 2017 r. Ceny zaczynają się od 5600 zł/mkw. W ofercie są lokale od 27,09 mkw. do 82,99 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 10 stycznia 2017 10:18

Apartamenty Oaza - budynek C i E, które stanowić będą docelowo jeden budynek dwuklatkowy to rozbudowa etapu piątego inwestycji Enklawa Prądnika zlokalizowanej w północnej części Krakowa na osiedlu Prądnik Czerwony przy ul. Marchołta.

W ofercie są mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych. Idealnie nadają się dla rodzin z dziećmi jak również dla studentów oraz pod wynajem. Każde z mieszkań posiada balkon lub taras. Z mieszkań usytuowanych na ostatnich kondygnacjach rozciąga się piękny widok na panoramę Krakowa i okolic. Budynek w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, cichobieżne windy zapewniają bezpośrednią komunikację mieszkań z garażem podziemnym.

 Inwestycja, dzięki swej lokalizacji, zapewnia dobre połączenie z centrum i pozostałymi dzielnicami Krakowa poprzez dobrze rozwiniętą komunikację miejską, która zostanie dodatkowo wzbogacona o linię tramwajową.

Inwestycja usytuowana w rejonie dobrze rozbudowanej infrastruktury handlowo – usługowej i dużej ilości zieleni. W bliskiej odległości znajduje się Multikino, C.H. Krokus, park wodny, placówki edukacji publicznej, przychodnie. Obecnie przystąpiono do realizacji w tamtej okolicy galerii handlowej Serenada.

W rejonie ulicy Reduta planowana jest budowa parku Tajemniczy Ogród z terenami do uprawiania sportu, oświetlonymi ciągami komunikacyjnymi (piesze i rowerowe), które będą łączyły park z atrakcyjną przyrodniczo doliną potoku Sudół Dominikański, gdzie przebiega historyczny szlak Twierdzy Kraków (szaniec z XIX wieku wpisany do ewidencji zabytków). Dodatkowo w rejonie ulicy Bohomolca - Marchołta zrealizowany jest wielopokoleniowy plac zabaw tzw. Smoczy Skwer.

Na sporządzonej mapie akustycznej miasta Kraków teren inwestycji znajduje się w strefie niskiego hałasu, dodatkowo usytuowanie osiedla na wzniesieniu pozwala cieszyć się lepszym, czystszym powietrzem.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych