PARTNER PORTALU

Apartamenty od Top Consulting: Luksus na tarasie

Budowane przez Top Consulting Migowskie Tarasy w Gdańsku będą się składały z 11 budynków, w których znajdą się mieszkania o powierzchniach od 33 mkw. do 112 mkw. Część lokali zaprojektowano jako luksusowe apartamenty z tarasami nawet do 80 metrów kwadratowych.

Autor: HouseMarket.pl 30 czerwca 2016 09:41

Wszystkie mieszkania mają taras lub balkon o wielkości od kilku do kilkudziesięciu metrów kwadratowych. Większość aneksów kuchennych posiada okna. Poprzez wybudowanie dodatkowej ściany bez trudu można zamienić je w osobne pomieszczenia.

Osiedle znajduje się u zbiegu ul. Piekarniczej z nowopowstałym odcinkiem ul. Myśliwskiej. Teren jest otoczony naturalną skarpą porośniętą zielenią. Posesja jest ogrodzona, przy wjeździe zamykanym szlabanem znajduje się budynek portierni przeznaczony dla ochrony.

Wspólna droga wewnętrzna dzieli osiedle na dwie strefy - jedną zamieszkałą i drugą w budowie. Do wyłącznego użytku mieszkańców jest plac zabaw oraz tereny zielone, zaprojektowane z dużą starannością i wykorzystaniem naturalnego kaskadowego ukształtowania działki.

Dla udogodnienia mieszkańców dodatkowe wejście do budynku znajduje się na poziomie hal garażowych, wprost do cichobieżnych wind, bez konieczności pokonywania żadnych schodów, co jest wielką zaletą. Budynek 26E posiada samodzielne garaże przynależne do poszczególnych apartamentów.

Budynki są wykonane z materiałów ceramicznych, podłogi klatek schodowych na parterach wyłożono granitem, na wyższych kondygnacjach gresem. Na balkonach i tarasach deweloper zaplanował płytki ceramiczne mrozoodporne, barierki aluminiowe, szklone szkłem bezpiecznym. Na czwarty kwartał 2017 r. inwestor przewiduje oddanie do użytkowania budynków: 24 i 24 A.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych