PARTNER PORTALU

Apartamenty Rubikon Residence gotowe jeszcze w tym roku

APM Development buduje apartamentowiec na Łuku Siekierkowskim w rejonie ul. Bluszczańskiej w Warszawie. Największe lokale będą liczyć 145 mkw.

Autor: Housemarket.pl 13 kwietnia 2015 13:52

W ramach projektu Rubikon Residence realizowanego przez APM Development powstaje jeden budynek wielorodzinny, w którym znajdzie się 21 wygodnych i przestronnych apartamentów.

W budynku znajdą się poszukiwane mieszkania dwupokojowe o metrażu ok. 51 mkw., a także mieszkania 4-pokojowe o metrażu od 88-106 mkw. Na ostatnich piętrach znajdą się również przestronne mieszkania 5-pokojowe o powierzchni 131-145 mkw. Zupełną rzadkością jest mieszkanie 6-pokojowe dwupoziomowe z dostępem do dużego ogródka o powierzchni 139 mkw.

Wszystkie mieszkania będą dostępne z balkonami, tarasami lub ogródkami. W każdym z mieszkań zaprojektowano przestronny pokój dzienny, duże sypialnie, otwartą kuchnię, łazienkę oraz w większości mieszkań garderoby.

Większość mieszkań czteropokojowych będzie eksponowana na dwie strony świata. Wysokość lokali na kondygnacjach od parteru do drugiego pierwszego piętra to 2,65 m. Na ostatnim piętrze znajdą się mieszkania o wysokości 2,95 m.

Elementem, który w przypadku Rubikon Residence zasługuje na szczególną uwagę jest kondygnacja dachowa. To drugie piętro gdzie umieszczono apartamenty o powierzchni do 145 mkw., przy których znajdują się duże 50 metrowe tarasy z miejscami do zagospodarowania ich zielenią.

Planowany termin zakończenia budowy - IV kwartał 2015 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych