PARTNER PORTALU

Apartamenty Sfera: Mieszkania przy galerii handlowej z widokiem na Beskidy

Kompleks Apartamenty Sfera tworzy 101 mieszkań od 43 do 116 mkw., w układzie: od jednego do czterech pokoi. Z okien niektórych lokali widać Beskidy i założony na dziedzińcu ogród o powierzchni dwóch tys. mkw.

Autor: HouseMarket.pl 18 lipca 2016 10:36

Zbudowany przez spółkę Bielsko Business Center 3 kompleks sąsiaduje z zielonym dachem Galerii Sfera przy ulicy Cechowej w Bielsku Białej. Stanowi najwyższą kondygnację galerii handlowej. Osiedle składa się ze 101 mieszkań, rozmieszczonych na trzech poziomach.

Dostępne są powierzchnie: od 43 do 116 mkw., w układzie od jednego do czterech pokoi. Projekt zakłada możliwość własnej aranżacji przestrzeni mieszkalnych i wprowadzania zmian w rozkładzie pomieszczeń. Mieszkania posiadają tarasy, loggie lub balkony wychodzące między innymi na wewnętrzny zielony ogród.

Klinkier, szkło, drewno

Obiekt charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia, precyzyjnie dobranymi materiałami, takimi jak: klinkier, szkło, drewno. W inwestycji zamontowano drewniane okna, drzwi antywłamaniowe, osprzęt elektroniczny i grzewczy znanych marek.

Koncepcja projektowa zakładała z jednej strony harmonijne wpisanie lokali w strukturę architektoniczną Galerii Sfera i kamienic Bielska-Białej, z drugiej – wyraźne oddzielenie stref prywatnych i komercyjnych.

Dzięki takiemu rozwiązaniu mieszkańcy apartamentów mają niczym niezakłóconą przestrzeń prywatną, a jednocześnie łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez miasto i Galerię Sfera – sklepów, kawiarni i restauracji oraz kina, dyskoteki, klubu fitness i Spa.

Ogród na dziedzińcu

 Z mieszkań roztacza się piękny widok na miasto oraz otaczające pasma górskie Beskidów. Unikalną zaletą Apartamentów Sfera jest dostęp do ogrodu o powierzchni ponad 2 tys. mkw., założonego na wewnętrznym dziedzińcu.

Wyznaczono tu przestrzenie do odpoczynku i zabaw dla dzieci oraz brukowane alejki spacerowe. Architektura zieleni oparta jest na połączeniu roślin dobranych tak, aby zapewniać wysoką estetykę tego miejsca przez cały rok. Wieczorem ogród oraz ciągi komunikacyjne są dyskretnie podświetlone.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych