PARTNER PORTALU

Apartamenty Solna - penthouse na sprzedaż

Budynek, architekturą nawiązujący do kamienic nowojorskiego Manhattanu z przełomu XIX i XX w. mieści 16 apartamentów, które zostały już sprzedane. Na właściciela czeka tylko penthouse na ostatnim piętrze. Ma przeszklone ściany z widokiem na panoramę centrum Poznania.

Autor: HouseMarket.pl 04 marca 2016 09:04

Inwestycja Moryson Development stoi przy ulicy Solnej w Poznaniu. W tym pięciopiętrowym apartamentowcu lokale mieszkalne zajmują piętra od pierwszego do czwartego. Na każdej z tych kondygnacji znajdują się cztery mieszkania o powierzchni, odpowiednio: 38, 47, 50 i 58 mkw. Parter inwestycji został przeznaczony na biura, m.in. kancelarie prawne. Ostatnie piętro zajmuje luksusowy penthouse. Prowadzi do niego przeszklona winda. Pod budynkiem znajduje się garaż dla mieszkańców.

Inwestycja jest już oddana do użytku, a mieszkania na piętrach już sprzedane. Do kupienia pozostał penthouse na piątym piętrze. Liczy 190 mkw. Otwarta przestrzeń daje możliwość dowolnej aranżacji, dzięki czemu może stać się luksusowym mieszkaniem bądź wygodną przestrzenią biurową, typu workspace.

Ma przeszklone ściany z widokiem na panoramę centrum Poznania oraz klimatyzację. Wysoki standard wykończenia widoczny jest w najmniejszych detalach. Grafitowe okna idealnie harmonizują z parapetami z kamienia strzegomskiego. Całość doskonale wpisuje się w eleganckie wykończenie całego budynku cegłą klinkierową.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych