PARTNER PORTALU

Apartamenty Sun House z promocyjną zachętą

Dla wybranych 20 mieszkań w Sun House Temar Deweloper oferuje miejsce w garażu podziemnym za połowę ceny. Dodatkowo wprowadza do końca czerwca na wszystkie mieszkania płatność 10/90.

Autor: HouseMarket.pl 21 kwietnia 2016 12:13

Sun House to dwa budynki mieszczące 342 mieszkania położone zaledwie dwa kilometry od Rynku Starego Miasta we Wrocławiu. Inwestycja powstaje przy ul. Kleczkowskiej 49. W sprzedaży jest pierwszy etap osiedla – budynek o 10 kondygnacjach i trzech klatkach schodowych. Pomieści 202 lokale mieszkalne.

Mieszkania o układach od dwupokojowych do czteropokojowych mają powierzchnię od 38 mkw. do 83 mkw. Na ostatnich dwóch piętrach zaprojektowane zostały apartamenty z przestronnymi tarasami. Planowany termin zakończenia budowy tego etapu to pierwszy kwartał 2017 r.

Drugi etap osiedla jeszcze nie jest w sprzedaży. Tworzy go budynek siedmiokondygnacyjny ze 140 lokalami od jednopokojowych do trzypokojowych o metrażach od 25 mkw. do 68 mkw. Każda z trzech klatek schodowych wyposażona zostanie w nowoczesną windę obsługującą zarówno wszystkie poziomy mieszkalne, jak i oba poziomy garażu podziemnego.

Oprócz miejsc garażowych w dwupoziomowym garażu na terenie osiedla zaprojektowano również kilkadziesiąt stanowisk postojowych.

Dwa budynki Sun House położone są w miejscu, którego dogodne usytuowanie pozwala cieszyć się najlepszymi aspektami życia w centrum, chroniąc jednocześnie swoich mieszkańców przed miejskim zgiełkiem.

Łatwy i szybki dostęp do instytucji kulturalnych, szkół, dużych obiektów handlowych, a zarazem bliskość parku i terenów zielonych nad Odrą pozwoli mieszkańcom na zaplanowanie zarówno czasu pracy, jak i wypoczynku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych