PARTNER PORTALU

Apartamenty Tondosa 8. Odważna architektura na Woli Justowskiej

Zrealizowany przez grupę Nokturn Apartamenty Tondosa 8 to kameralny budynek o oryginalnej architekturze. Powstał przy ul. Stanisława Tondosa 8 w Krakowie.

Autor: HouseMarket.pl 11 kwietnia 2017 10:22

Inwestycja znajduje się w prestiżowej dzielnicy – Wola Justowska, w pobliżu Błoń i w sąsiedztwie Lasu Wolskiego. Ulica Tondosa jest zaciszną przecznicą ul. Królowej Jadwigi oddaloną zaledwie 2,5 km od ścisłego centrum Krakowa. Jest też doskonale skomunikowana z Rynkiem, lotniskiem w Balicach i obwodnicą.

Deweloper – grupa Nokturn ma w ofercie dwa ostatnie apartamenty. Mniejszy o powierzchni 54,03 mkw. znajduje się na pierwszym piętrze. Ma trzy pokoje i balkon. Cena za metr kwadratowy wynosi 9500 zł. Drugi, też trzypokojowy, ma metraż 66,59 mkw. i kosztuje 9750 zł/mkw. Mieści się na parterze i należy do niego ogród o powierzchni 140 mkw. Wszystkie mieszkania z ogródkami mają wodę wyprowadzoną na zewnątrz budynku, z możliwością zakręcenia i spuszczenia jej w zimie w aneksie kuchennym.

Apartamenty mają 2,55 m wysokości użytkowej. Okna są drewniane, wyposażone w mikrowentylację oraz dostosowane do podziału szyb rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie.

Balustrady balkonowe wykonano ze stali nierdzewnej z wypełnieniem szybą klejoną mleczną. Centralne ogrzewanie zasilane jest z kotłowni gazowej, zlokalizowanej w budynku. Mieszkania wyposażono w systemowe ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni z dodatkiem tzw. ręcznikowca w łazience. Ogrzewanie podłogowe sterowane jest elektronicznymi termostatami w każdym pomieszczeniu. Apartamenty mają instalację alarmową: podejścia pod czujki i kontaktrony oraz centralę alarmową pod rozdzielnią mieszkaniową.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych