PARTNER PORTALU

Apartamenty Trzy Diamenty zabłysną w Opolu

Inwestycja Apartamenty Trzy Diamenty położona jest blisko centrum Opola, ale dostatecznie daleko od ulicy, by zapewnić spokój swoim mieszkańcom.

Autor: HouseMarket.pl 24 czerwca 2016 13:54

W wyjątkowym miejscu Opola powstał unikalny, kameralny projekt dla klientów, którzy poszukują nie tylko wysokiego standardu apartamentowego w bliskiej odległości od samego centrum Opola, ale także możliwości zamieszkania w inteligentnym domu w otoczeniu terenów zielonych.

To przytulne miejsce, w którym Atlantis Deweloper zbudował budynek z garażami i komórkami lokatorskimi. W pobliżu znajdują się tereny zielone i rekreacyjne, jak również przedszkola, szkoły, apteka, bank, sklepy, boiska.

Każdy lokal posiada przestronny balkon lub taras. Wnętrza klatek zaprojektowane są tak, by umożliwiać swobodny dostęp do wszystkich lokali. Wygodę i komfort użytkowania zapewniają cichobieżne windy. Budynek jest przystosowany do zamieszkania przez osoby niepełnosprawne.

Inwestycja Apartamenty Trzy Diamenty położona jest w zachodniej części Opola w odległości około 500 metrów od głównej jego arterii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych