PARTNER PORTALU

Apartamenty Trzy Stawy. Mieszkania w malowniczej okolicy

Muropl Apartamenty Trzy Stawy to inwestycja klasy premium zlokalizowana w Katowicach. Mieszkania z malowniczym widokiem na tereny zielone i stawy powstaną w dwóch nowoczesnych budynkach o interesującej architekturze, harmonijnie dostosowanej do wyjątkowego charakteru okolicy.

Autor: housemarket.pl 08 marca 2018 09:42

U zbiegu ulic Granicznej i Pułaskiego, w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji Katowic, tuż przy Dolinie Trzech Stawów, powstaje inwestycja klasy premium - Murapol Apartamenty Trzy Stawy. Projekt obejmuje dwa 9- kondygnacyjne budynki z 243 lokalami o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej ok. 10,8 tys. mkw. Dla zmotoryzowanych mieszkańców osiedla przewidziano 296 miejsc postojowych z parkliftami w podziemnych halach garażowych obiektów i dalsze 73 na terenie inwestycji. Dodatkowo, z myślą o właścicielach ekologicznych pojazdów, na zewnętrznych parkingach zaprojektowano punkty do ładowania samochodów elektrycznych.

Oferta inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy zawiera kawalerki oraz mieszkania 2- i 3- pokojowe o bogatym wachlarzu dostępnych metraży, od 27 do 62 mkw. Wszystkie mieszkania na piętrach będą posiadały przestronne balkony, a lokale na parterze ogródki. Teren osiedla zostanie zagospodarowany zielenią i elementami małej architektury, a dla najmłodszych zaprojektowano plac zabaw. W celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom, inwestycja będzie ogrodzona i monitorowana, a budynki będą wyposażone w wideodomofony. W obydwu obiektach zostaną zastosowane rozwiązania ułatwiające poruszanie się osób niepełnosprawnych. Wstępny harmonogram projektu przewiduje rozpoczęcie budowy na początku drugiego kwartału br., zaś przekazanie gotowych lokali nabywcom w ostatnim kwartale 2019 roku.

- Grupa Murapol dotychczas odpowiadała na potrzeby lokalowe klientów z segmentu popularnego, który charakteryzuje się największą chłonnością w sektorze nieruchomości mieszkaniowych. Jednak analizując trendy rynkowe związane ze zmieniającymi się preferencjami nabywców, a będącymi pochodną wzrostu zamożności społeczeństwa, postanowiliśmy uzupełnić naszą ofertę o projekty dla bardziej wymagających klientów. Murapol Apartamenty Trzy Stawy, inwestycja klasy premium, jest tego wyrazem - mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol. - Obok dodatkowych udogodnień oraz atrakcyjnej architektury, niezaprzeczalnym atutem tej inwestycji jest prestiżowa lokalizacja tuż przy malowniczej Dolinie Trzech Stawów, w samym centrum Katowic - dodaje Nikodem Iskra.

Inwestycja Murapol Apartamenty Trzy Stawy to idealna propozycja dla osób ceniących życie w mieście i bezpośredni dostęp do jego pełnej infrastruktury, a zarazem pragnących bliskości natury. W okolicy znajdują się rozległe tereny zielone, stawy, liczne ścieżki rowerowe, miejsca rekreacji dla całych rodzin. Ulica Graniczna bezpośrednio łączy się z kluczowymi węzłami komunikacyjnymi, które umożliwiają szybkie przemieszczanie się po mieście i całej aglomeracji, a także łatwy wyjazd w kierunku Krakowa, Wrocławia czy Warszawy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych